О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 270 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Курманова на 2023-2025 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 19 октября 2023 года № 66
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 270 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Курманова на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа имени И.Курманова на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 35074 тысяч тенге:
налоговые поступления- 2030 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 33044 тысяч тенге;
2) затраты - 35581.9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 507.9 тысяч тенге.

Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 270 "2023-2025 жылдарға арналған И. Құрманов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 қазандағы № 66 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 270 "2023-2025 жылдарға арналған И. Құрманов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған И. Құрманов атындағы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 35074 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2030 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 33044 мың теңге;
2) шығындар – 35581.9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 507.9 мың теңге.