О внесении изменения в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 293 "Об утверждении бюджета города Темира на 2023–2025 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 9 августа 2023 года № 74. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 293 "Об утверждении бюджета города Темира на 2023–2025 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Темира на 2023–2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 176 508 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 364 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 135 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 334 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 161 675 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 22 913 тысяч тенге;
2) затраты – 176 641,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -133,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 133,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 293 "2023–2025 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 9 тамыздағы № 74 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 293 "2023–2025 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған Темір қаласы бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176 508 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 364 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 135 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 334 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 161 675 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 22 913 мың теңге;
2) шығындар – 176 641,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 133,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 133,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 133,2 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 9 августа 2023 года № 74
Приложение 1 к решению Темирского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 293
Бюджет города Темира на 2023 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 133,2 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 9 тамыздағы № 74 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 293 шешіміне 1–қосымша
2023 жылға арналған Темір қаласы бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер