О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 292 "Об утверждении бюджета Таскопинского сельского округа на 2023–2025 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 20 декабря 2023 года № 124. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 292 "Об утверждении бюджета Таскопинского сельского округа на 2023–2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Таскопинского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 033 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 094 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 126 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 743 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 28 801 тысяч тенге;
2) затраты – 44 134,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -101,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 101,3 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 292 "2023–2025 жылдарға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 124 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 292 "2023–2025 жылдарға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай
көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 44 033 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 094 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 126 мың тенге;
трансферттер түсімдері – 40 743 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 28 801 мың теңге;
2) шығындар – 44 134,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 тенге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -101,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 101,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 101,3 мың теңге.";
5–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"5. Учесть в бюджете Таскопинского сельского округа на 2023 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 11942, тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Таскопинского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов

"5. 2023 жылға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 11942 мың тенге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілісін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Тасқопа ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов