О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 328 "Об утверждении бюджета Тассайского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 8 ноября 2023 года № 93
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Тассайского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 328 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тассайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 762 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 290 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 59 472 тысяч тенге;
2) затраты – 69 762 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге , в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;

Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 328 "2023-2025 жылдарға арналған Тассай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қарашадағы № 93 шешімі
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Тассай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 328 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Тассай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 69 762 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 290 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 59 472 мың теңге;
2) шығындар – 69 762 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Хромтауского
районного маслихата
Э. Б. Болатов
Приложение к решению Хромтауского районного маслихата от 08 ноября 2023 года № 93

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының төрағасы
Э. Б. Болатов
Хромтау ауданы мәслихатының 2023 жылғы 08 қарашадағы № 93 шешіміне қосымша