О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 302 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2023-2025 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 15 декабря 2023 года № 96. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 302 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 020 953 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 963 348 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 95 402 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 959 203 тысяч тенге;
2) затраты – 14 562 717,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 169 705 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 195 009 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25 304 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 302 "2023-2025 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 96 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 302 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 020 953 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 963 348 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 95 402 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 959 203 мың теңге;
2) шығындар – 14 562 717,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 169 705 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 195 009 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25 304 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 711 469,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 711 469,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 77 111 тысяч тенге;
погашение займов – 25 304 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 659 662,9 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Хромтауского
районного маслихата
Болатов Э.Б.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 711 469,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 711 469,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 77 111 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25 304 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 659 662,9 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының төрағасы
Э.Б. Болатов