О внесении изменений и дополнений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 353 "Об утверждении бюджета Кишикумского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 1 августа 2023 года № 82. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кишикумского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 352 "Об утверждении бюджета Кишикумского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кишикумского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 53634,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15607,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38027,0 тысяч тенге;
2) затраты – 69630,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15996,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –15996,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15996,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Предусмотреть в бюджете Кишикумского округа на 2023 год бюджетные изъятия в районный бюджет в сумме 3000,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть в бюджете Кишикумского сельского округа на 2023 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 38027,0 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Кишикумского сельского округа.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 353 "2023-2025 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 тамыздағы № 82 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 353 "2023-2025 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53634,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15607,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 38027,0 мың теңге;
2) шығындар – 69630,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15996,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –15996,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15996,5 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2023 жылға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетінен аудандық бюджетке 3000,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлар көзделсін.";
мынадай мазмұндағы 3-2 тармағымен толықтырылсын:
" 3-2. 2023 жылға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 38027,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферт сомасын бөлу Кішіқұм ауылдық округі әкімі шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.