О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 год № 350 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 ноября 2023 года № 120. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 350 " Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бозойского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 64647,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29933,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1004,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32910,4 тысяч тенге;
2) затраты - 67876,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3228,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3228,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3228,9 тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Бозойского сельского округа на 2023 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 32910,4 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Бозойского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 350 "2023-2025 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 120 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 350 "2023-2025 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64647,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29933,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1004,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -800,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –32910,4 мың теңге;
2) шығындар – 67876,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0
теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3228,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3228,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге.;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3228,9 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
" 4. 2023 жылға арналған Бозой ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 32910,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферт сомасын бөлу Бозой ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.