О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 06 января 2023 года № 32-119 о бюджете "Сельские округа Балхашского района на 2023-2025 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 21 декабря 2023 года № 14-48
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2023-2025 годы" от 06 января 2023 года № 32-119 следующие изменения:
пункты 123456789101112131415, указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы37 902 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 085 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 32 817 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 214 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 26 603 тысяча тенге;
2) затраты 47 653 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9751 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9751тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Акжарского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 46 874 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 945 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 42 929 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 16 073 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 26 856 тысяч тенге;
2) затраты 47 322 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 448 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 448 тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 06 қаңтарындағы № 32-119 "Балқаш ауданының ауылдық окруктерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 14-48 шешімі
Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқащ аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 06 қаңтардағы № 32-119 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 37 902 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5085 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 32817 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 214мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 26603 мың теңге;
2) шығындар 47653 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9751 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9751 теңге.
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
2. Балқаш ауданы Ақжар ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 46874 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3945 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 42929 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 16073 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 26856 мың теңге;
2) шығындар 47322мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 448 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 448 теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.
3. Балқаш ауданы Ақкөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы41 732 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3770 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 37 962 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12 081 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 25 881 тысяч тенге;
2) затраты 41 829 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 97 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 97 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 889 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 163 190тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 35 045тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 128 145тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 75 022тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 53 123 тысячи тенге;
2) затраты 166 798тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3608 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3608 тысячтенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
5. Утвердить бюджет Бакбактинского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 57 100тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 17 819 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 39 281тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 110 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 30 171 тысяч тенге;
2) затраты 59 678тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2879 тысяч тенге;

1) кірістер 41732 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3770 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 37962 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12081 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 25881 мың теңге;
2) шығындар 41 829 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 97 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 97 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
4. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 163190 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 35045 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 128145 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 75022мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 53123 мың теңге;
2) шығындар 166798 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3608 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3608 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
5. Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 57 100 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17 819 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 39281 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9110 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 30171 мың теңге;
2) шығындар 59678 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2879 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 949 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
17. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 949 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
16. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
17. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Балхашского районного маслихата К.Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата От 21 декабря 2023 года №14-48 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2023-2025 года"
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата От 6 января 2023 года №32-119 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2023-2025 года"
Бюджет Акдалинского сельского округана 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

18. Осы шешiм 2024 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының төрағасы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21желтоқсандағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 14-48 шешіміне 1 қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 06 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" №32-119 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Ақдала ауылдық округініңбюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 2 к решению Балхашского районного маслихата От 21 декабря 2023 года №14-48 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2023-2025 года"
Приложение 4 к решению Балхашского районного маслихата От 6 января 2023 года №32-119 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2023-2025 года"
Бюджет Акжарского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 14-48 шешіміне 2 қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 06 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" №32-119 шешіміне 4 қосымша
2023 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер