О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2023-2025 годы
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 6 января 2023 года № 32-119.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 17 настоящего решения.
1. В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы37 902 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 085 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 32 817 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 214 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 26 603 тысяча тенге;
2) затраты 47 653 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9751 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9751тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 21.12.2023 № 14-48 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Акжарского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 46 874 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 945 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 42 929 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 16 073 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 26 856 тысяч тенге;
2) затраты 47 322 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 448 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 448 тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.

Балқаш ауданының ауылдық окруктерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 6 қаңтардағы № 32-119 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 17-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 37 902 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5085 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 32817 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 214мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 26603 мың теңге;
2) шығындар 47653 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9751 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9751 теңге.
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 14-48 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Балқаш ауданы Ақжар ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 46874 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3945 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 42929 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 16073 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 26856 мың теңге;
2) шығындар 47322мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 448 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 448 теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 21.12.2023 № 14-48 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы41 732 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3770 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 37 962 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12 081 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 25 881 тысяч тенге;
2) затраты 41 829 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 97 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 97 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 889 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 21.12.2023 № 14-48 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 163 190тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 35 045тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 128 145тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 75 022тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 53 123 тысячи тенге;
2) затраты 166 798тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3608 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3608 тысячтенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 21.12.2023 № 14-48 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Утвердить бюджет Бакбактинского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 14-48 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Балқаш ауданы Ақкөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 41732 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3770 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 37962 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12081 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 25881 мың теңге;
2) шығындар 41 829 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 97 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 97 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 14-48 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 163190 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 35045 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 128145 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 75022мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 53123 мың теңге;
2) шығындар 166798 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3608 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3608 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 14-48 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 949 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 21.12.2023 № 14-48 (вводится в действие с 01.01.2023).
16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 949 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 14-48 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата От 6 января 2023 года №32-119 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2023-2025 года"
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 21.12.2023 № 14-48 (вводится в действие с 01.01.2023).
Бюджет Акдалинского сельского округана 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

17. Осы шешiм 2023 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қаңтар "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 32-119 шешіміне 1 қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 14-48 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2023 жылға арналған Ақдала ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 4 к решению Балхашского районного маслихата От 6 января 2023 года №32-119 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2023-2025 года"
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 21.12.2023 № 14-48 (вводится в действие с 01.01.2023).
Бюджет Акжарского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қаңтар "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №32-119 4- қосымша
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 14-48 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2023 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 7 к решению Балхашского районного маслихата От 6 января 2023 года №32-119 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2023-2025 года"
Сноска. Приложение 7 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 21.12.2023 № 14-48 (вводится в действие с 01.01.2023).
Бюджет Аккольского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" №32-119 шешіміне 7 қосымша
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 14-48 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2023 жылға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер