О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 33-157 "О бюджете Жамбылского районана 2023-2025 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 24 июля 2023 года № 5-26
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 33-157 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177374) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1,2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 17 336290тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 067 374 тысячи тенге;
неналоговые поступления 190 878 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 328551 тысяча тенге;
поступления трансфертов 9 749487 тысяч тенге;
2) затраты 18 707886 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 149729 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 232875 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 83146 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)1 521325 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета1 521 325 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 2 451 753 тысячи тенге;
погашение займов 1 188 692 тысячи тенге;

Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 33-157 "Жамбыл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 шілдедегі № 5-26 шешімі
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 33-157 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177374 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 17 336290 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 6 067374 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 190 878 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 1 328 551 мың теңге;
трансферттер түсiмі 9 749 487 мың теңге;
2) шығындар 18 707886 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 149729 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 232875 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 83146 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 521325 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 521 325 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 2 451753 мың теңге;
қарыздарды өтеу 1 188692 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств 258 264 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата А. Сабирова.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Жамбылского районного маслихата М. Амиргалиев
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от "24" июля 2023 года № 5-26 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 33-157 "О бюджете Жамбылского района на 2023-2025 годы"

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 258 264 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы А. Сабировқа жүктелсін.
4. Осы шешiм 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихаттың төрағасы М. Амиргалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 шілдедегі "Жамбыл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 33-157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 5-26 шешіміне 1-қосымша

424 251
005
Государственная адресная социальная помощь
424 251
2
Социальная помощь
2 281 317
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 281 317
002
Программа занятости
1 154 943
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
94 047
006
Оказание жилищной помощи
1 753
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
84 996
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 936
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
168 352
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
650 664
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
116 626
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
78 694
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
73 694
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
56 681
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 553
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
11 960
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
500
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 975 719
1
Жилищное хозяйство
5 033 960
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5 033 960
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4 283 056
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
405 304
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
345 600
2
Коммунальное хозяйство

424 251
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
424 251
2
Әлеуметтік көмек
2 281 317
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 281 317
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 154 943
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
94 047
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 753
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
84 996
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 936
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
168 352
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
650 664
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
116 626
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
78 694
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
73 694
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 681
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 553
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 960
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
500
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 975719
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 033 960
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5 033 960
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4 283 056
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
405 304
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
345 600
2
Коммуналдық шаруашылық