О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 04 января 2023 года № 34-163 "О бюджетах сельских округов Жамбылского районана 2023-2025 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 28 июля 2023 года № 6-30
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2023-2025 годы" от 04 января 2023 года № 34-163(зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №177580) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 38 295тысяч тенге:
налоговые поступления 9 342тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 28 953 тысячи тенге;
2) затраты 40 446тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)2 151 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 151 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 151 тысяча тенге.
2. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 39 792 тысячи тенге:
налоговые поступления 12 095 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 27 697 тысяч тенге;
2) затраты 39 804 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 12 тысяч тенге.
3.Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 04 қаңтардағы № 34-163 "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 шілдедегі № 6-30 шешімі
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 04 қаңтардағы №34-163 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №177580 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24-тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 38 295 мың теңге:
салықтық түсiмдер 9 342 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 28 953 мың теңге;
2) шығындар 40 446 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 151 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 151 мыңтеңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 151мың теңге.
2. 2023-2025 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 39 792 мың теңге:
салықтық түсiмдер 12 095 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 27 697 мың теңге;
2) шығындар 39 804 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 12 мыңтеңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 12 мың теңге.
3. 2023-2025 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 906 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 906 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 906 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Мынбаевского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 37, 38, 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 66 954 тысячи тенге:
налоговые поступления 27 812 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 39 142 тысячи тенге;
2) затраты 68 210 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 256 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 256 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 256 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Сарытаукумского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 43, 44, 45 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 36 692 тысячи тенге:
налоговые поступления 2 024 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 34 668 тысяч тенге;
2) затраты 36 713 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)21 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 21 тысяча тенге.
16. Утвердить бюджет Талапского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 46, 47, 48 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 42 831 тысяча тенге:
налоговые поступления 9 116 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления 33 715 тысяч тенге;
2) затраты 43 158тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 906 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 4 906 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 906 мың теңге.
13. 2023-2025 жылдарға арналған Мыңбаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38, 39-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 66 954 мың теңге:
салықтық түсiмдер 27 812 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 39 142 мың теңге;
2) шығындар 68 210 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 256 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 256 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 256 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 369 мың теңге.
15. 2023-2025 жылдарға арналған Сарытауқұм ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 43, 44, 45-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 36 692 мың теңге:
салықтық түсiмдер 2 024 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 34 668 мың теңге;
2) шығындар 36 713 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 21 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 21 мың теңге.
16. 2023-2025 жылдарға арналған Талап ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 46, 47, 48-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 42 831 мың теңге:
салықтық түсiмдер 9 116 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 33 715 мың теңге;
2) шығындар 43 158 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 361 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 361 тысяча тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата А. Сабирова.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Жамбылского районного маслихата М. Амиргалиев
Приложение 1к решению Жамбылского районного маслихата от "28" июля 2023 года № 6-30 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 04 января 2023 года № 34-163 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2023-2025 годы"

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 361 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 361 мың теңге.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы А. Сабировқа жүктелсін.
3. Осы шешiм 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихаттың төрағасы М. Амиргалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 шілдедегі "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 34-163 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 6-30 шешіміне 1-қосымша

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2
048
Возврат неиспользованн ы х ( недоиспользованных) целевых трансфертов
2
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
-2 151
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
2 151
8
Используемые остатки бюджетных средств
2 151
01
Остатки бюджетных средств
2 151
1
Свободные остатки бюджетных средств
2 151
01
Свободные остатки бюджетных средств
2 151
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Жамбылского районного маслихата от "28" июля 2023 года № 6-30 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 04 января 2023 года № 34-163 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2023-2025 годы"
Приложение 4 к решению Жамбылского районного маслихата от 04 января 2023 года № 34-163
Бюджет Аккайнарского сельского округа на 2023 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
2
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-2 151
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2 151
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
2 151
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
2 151
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2 151
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2 151
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28шілдедегі "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 34-163 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 6-30 шешіміне 2-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 04 қаңтардағы № 34-163 шешіміне 4-қосымша
Аққайнар ауылдық округінің 2023жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
І. Кірістер