О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 04 января 2023 года № 34-163 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2023-2025 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 25 декабря 2023 года № 11-51
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2023-2025 годы" от 04 января 2023 года № 34-163 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №177580) следующие изменения:
пункты 1, 3, 5, 9, 10, 12, 13, 18, 19, 20, 22, 24 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 38 295 тысяч тенге:
налоговые поступления 9 342 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 28 953 тысячи тенге;
2) затраты 40 446 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 151 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 151 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 151 тысяча тенге.
3. Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 54 620 тысяч тенге:
налоговые поступления 13 853 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 40 767 тысячи тенге;
2) затраты 55 011 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 391 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 391 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 391 тысяча тенге.
5. Утвердить бюджет Бериктасского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 04 қаңтардағы № 34-163 "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 11-51 шешімі
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 04 қаңтардағы №34-163 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №177580 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3, 5, 9, 10, 12, 13, 18, 19, 20, 22, 24-тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 38 295 мың теңге:
салықтық түсiмдер 9 342 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 28 953 мың теңге;
2) шығындар 40 446 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 151мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 151 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 151 мың теңге.
3. 2023-2025 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 54 620 мың теңге:
салықтық түсiмдер 13 853 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 40 767 мың теңге;
2) шығындар 55 011 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 391 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 391 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 391 мың теңге.
5. 2023-2025 жылдарға арналған Беріктас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 46 296 тысяч тенге:
налоговые поступления 8 419 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 37 877 тысяч тенге;
2) затраты 46 412 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 116 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 116 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 116 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Каракастекского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 77 528 тысяч тенге:
налоговые поступления 19 240 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 58 288 тысяч тенге;
2) затраты 78 483 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 955 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 955 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 955 тысяч тенге.
10. Утвердить бюджет Карасусского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 53 140 тысяч тенге:
налоговые поступления 40 568 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 12 572 тысяч тенге;
2) затраты 54 876 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 736 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 736 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 736 тысяч тенге.

1) кiрiстер 46 296 мың теңге:
салықтық түсiмдер 8 419 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 37 877 мың теңге;
2) шығындар 46 412 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 116 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 116 мыңтеңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 116 мың теңге.
9. 2023-2025 жылдарға арналған Қарақастек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 77 528 мың теңге:
салықтық түсiмдер 19 240 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 58 288 мың теңге;
2) шығындар 78 483мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 955 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 955 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 955 мың теңге.
10. 2023-2025 жылдарға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 53 140 мың теңге:
салықтық түсiмдер 40 568 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 12 572 теңге;
2) шығындар 54 876 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 736 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 736 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 736 мың теңге.

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 7, 13, 25, 28, 34, 37, 52, 55 , 58 , 64 ,70 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата А. Сабирова.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Жамбылского районного маслихата М. Амиргалиев
Приложение 1к решению Жамбылского районного маслихата от "25" декабря 2023 года № 11-51 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 04 января 2023 года № 34-163 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2023-2025 годы"

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10,13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 7, 13, 25, 28, 34, 37, 52, 55, 58, 64, 70-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы А. Сабировқа жүктелсін.
4. Осы шешiм 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихат төрағасы М. Амиргалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы "25" желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 34-163 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 11-51 шешіміне 1-қосымша

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2
048
Возврат неиспользованн ы х ( недоиспользованных) целевых трансфертов
2
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
-2 151
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
2 151
8
Используемые остатки бюджетных средств
2 151
01
Остатки бюджетных средств
2 151
1
Свободные остатки бюджетных средств
2 151
01
Свободные остатки бюджетных средств
2 151
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 3 к решению Жамбылского районного маслихата от "25" декабря 2023 года № 11-51 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 04 января 2023 года № 34-163 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2023-2025 годы"
Приложение 3 к решению Жамбылского районного маслихата от 04 января 2023 года № 34-163
Бюджет Аксенгирского сельского округа на 2023 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
2
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-2 151
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2 151
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
2 151
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
2 151
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2 151
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2 151
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы "25" желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 34-163 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 11-51 шешіміне 3-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 04 қаңтардағы № 34-163 шешіміне 3-қосымша
Ақсеңгір ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I.Кірістер