О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № VII-31-149 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2023-2025 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 26 июля 2023 года № 5-22
Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2022 года № VII-31-149 пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 86 395 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 28 202 тысячи тенге;
неналоговые поступления 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 57 693 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 17 000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 40 693 тысячи тенге;
2) затраты 87 083 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 688 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 688 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Акшийского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 76 113 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 35 667 тысяч тенге;
неналоговые поступления 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 39 946 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 800 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 30 146 тысяч тенге;
2) затраты 76 118 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Балтабайского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № VII-31-149 "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № 5-22 шешімі
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № VII-31-149 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 86 395 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 28 202 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 57 693 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 17 000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 40 693 мың теңге;
2) шығындар 87 083 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 688 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 688 мың теңге.";
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Ақши ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 76 113 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 35 667 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 39 946 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 800 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 30 146 мың теңге;
2) шығындар 76 118 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 мың теңге.";
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1)доходы 67 490 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 58 729 тысяч тенге;
неналоговые поступления 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 8 261 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 800 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 7 461 тысяча тенге;
2) затраты 73 443 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 953 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 953 тысячи тенге.";
"6. Утвердить бюджет Байтерекского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 160 554 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 144 254 тысячи тенге;
неналоговые поступления 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 15 800 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 15 800 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
2) затраты 163 833 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 279 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 279 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Болекского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 88 242 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 50 016 тысяч тенге;
неналоговые поступления 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 37 726 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 18 200 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 19 526 тысяч тенге;
2) затраты 91 300 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 058 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 058 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Бартогайского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

1) кірістер 67 490 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 58 729 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 8 261 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 800 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 7 461 мың теңге;
2) шығындар 73 443 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 953 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 953 мың теңге.";
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Бәйтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 160 554 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 144 254 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 15 800 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 15 800 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
2) шығындар 163 833 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 279 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 279 мың теңге.";
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Бөлек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 88 242 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 50 016 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 37 726 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 18 200 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 19 526 мың теңге;
2) шығындар 91 300 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 058 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 058 мың теңге.";
"8. 2023-2025 жылдарға арналған Бартоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 796 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 796 тысяч тенге.".
2. Приложения 4, 7, 13, 16, 19, 22, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 796 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 796 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 4, 7, 13, 16, 19, 22, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Ио председателя Енбекшиказахского районного маслихата Э.Байшеков
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "26" июля 2023 года № VIII-5-22
Приложение 4 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "29" декабря 2022 года № VII-31-149
Бюджет Асинского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының төрағасының м.а Э.Байшеков
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы "26" шілдедегі № VIII-5-22 шешіміне 1-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы "29" желтоқсандағы № VII-31-149 шешіміне 4-қосымша
2023 жылға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 6 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "26" июля 2023 года № VIII-5-22
Приложение 22 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "29" декабря 2022 года № VII-31-149
Бюджет Бартогайского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы "26" шілдедегі № VIII-5-22 шешіміне 6-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы "29" желтоқсандағы № VII-31-149 шешіміне 22-қосымша
2023 жылға арналған Бартоғай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер