О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 32-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2023-2025 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 26 мая 2023 года № 4-3
Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 32-3 следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каскелен Карасайского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 1 361 393 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 000 803 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 360 590 тысяч тенге;
2) затраты 1 387 397 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 26 004 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 26 004 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 26 004 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Карасайского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 187 635 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 130 759 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 56 876 тысяч тенге;
2) затраты 190 338 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 703 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 703 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 703 тысячи тенге.";
"3. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа Карасайского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

Қарасай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 32-3 "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 мамырдағы № 4-3 шешімі
Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 32-3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 361 393 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 000 803 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 360 590 мың теңге;
2) шығындар 1 387 397 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 26 004 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 26 004 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 26 004 мың теңге.";
"2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 187 635 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 130 759 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 56 876 мың теңге;
2) шығындар 190 338 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 703 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 703 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 703 мың теңге.";
"3. Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 222 882 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 152 521 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от подажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 70 361 тысяча тенге;
2) затраты 243 328 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 20 446 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 20 446 тысяч тенге, в тои числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 20 446 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы Карасайского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 285 229 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 208 018 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 77 211 тысяч тенге;
2) затраты 287 159 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 930 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 930 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 930 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Райымбекского сельского округа Карасайского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 655 441 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 478 683 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 176 758 тысяч тенге;
2) затраты 687 442 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 32 001 тысяча тенге;

1) кірістер 222 882 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 152 521 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 70 361 мың теңге;
2) шығындар 243 328 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 20 446 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 20 446 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтры 20 446 мың теңге.";
"4. Қарасай ауданы Жібек жолы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 285 229 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 208 018 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 77 211 мың теңге;
2) шығындар 287 159 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 930 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 930 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 930 мың теңге.";
"5. Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 655 441 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 478 683 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 176 758 мың теңге;
2) шығындар 687 442 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 32 001 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 673 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 673 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 5 673 тысячи тенге.";
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 673 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 673 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 5 673 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.