О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 45-148 "О бюджете Кегенского района на 2023-2025 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 18 мая 2023 года № 3-18
Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата от 2022 года 26 декабрья № 45-148 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 178026) "О бюджете Кегенского района на 2023-2025 годы"
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 9 064 615 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 258 211 тысяч тенге;
неналоговые поступления 3 551 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 801 853 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 9 371 290 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 124 207 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 155 250 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 31 043 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Кеген аудандық маслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсанындағы № 45-148 "Кеген ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № 3-18 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 45-148 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 178026 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2023-2025 жылдарға арналған аудандақ бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес,оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 064 615 мың теңге ;
салықтық түсімдер 2 258 211 мың теңге
салықтық емес түсімдер 3 551 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 801 853 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 9 371 290 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 124 207 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 155 250 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 31 043 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-)430 882 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 430 882 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 155 250 тысяч тенге;
погашение займов 31 043 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств 306 675 тысяч тенге.
2. Приложение 1 указанного решения написать в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года
Председатель районного маслихата А. Нұғман

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 430 882 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 430 882 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 155 250 мың теңге;
қарыздарды өтеу 31 043 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 306 675 теңге."
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық маслихаттың төрағасы А. Нұғман

71 784
2
Социальная помощь
800 523
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
800 523
002
Программа занятости
521 354
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29 825
006
Оказание жилищной помощи
1 631
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12 706
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 987
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
86 547
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
65 328
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
81 145
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
48 830
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43 830
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35 104
021
Капитальные расходы государственного органа
2 000
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 304
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5 422
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 260 762
1
Жилищное хозяйство
2 655 105
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2 651 387
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 331 732
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 223 655
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
96 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

71 784
2
Әлеуметтік көмек
800 523
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
800 523
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
521 354
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29 825
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 631
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12 706
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 987
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
86 547
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
65 328
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
81 145
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
48 830
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43 830
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 104
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 304
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 422
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 260 762
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 655 105
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2 651 387
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 331 732
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 223 655
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
96 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі