О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 июля 2021 года № 633 "Об утверждении натуральных норм материально-технического обеспечения государственных органов"
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 18 мая 2023 года № 520
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 июля 2021 года № 633 "Об утверждении натуральных норм материально-технического обеспечения государственных органов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23445) следующие изменения:
в Натуральных нормах материально-технического обеспечения государственных органов, утвержденных указанным приказом:
по порядковому номеру 1.1.2:
строки
"
1.1.2
Офисная техника
Моноблок/Ноутбук
1
штука
4 года
моноблок: монитор: диагональ не менее 21 дюйма; процессор – не менее 3.70 GHz, HDD не менее 1 TB, SSD не менее 250 GB, ОЗУ не менее 8 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус.
Ноутбук: Монитор: диагональ не менее 15.6 дюйма;
Процессор – не менее 1.8 GHz, SSD не менее 250 GB, ОЗУ не менее 8 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус
компьютер
монитор
1
штука
4 года
диагональ не менее 21 дюйма
в случае производственной необходимости
системный блок
1
штука
4 года
процессор – не менее 3,70 GHz, HDD не менее 1 TB, SSD не менее 250 GB, ОЗУ не менее 8 GВ
клавиатура
1
штука
4 года
проводная (USB), казахский/русский/английский
компьютерная мышь
1
штука
4 года
оптическая, проводная (USB)
ИБП
1
штука
4 года
до 5 kv
принтер
1
штука
4 года
максимальная скорость печати: не менее 20 страниц в минуту
"
изложить в следующей редакции:
"
1.1.2
Офисная техника
Моноблок/Ноутбук
1
штука
4 года
моноблок: монитор: диагональ не менее 21 дюйма; процессор – не менее 3.70 GHz, HDD не менее 1 TB, SSD не менее 250 GB, ОЗУ не менее 8 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус.
Ноутбук: Монитор: диагональ не менее 15.6 дюйма;
Процессор – не менее 1.8 GHz, SSD не менее 250 GB, ОЗУ не менее 8 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус
компьютер
монитор
1
штука
4 года
диагональ не менее 21 дюйма
в случае производственной необходимости
системный блок
1
штука
4 года
процессор – не менее 3,70 GHz, HDD не менее 1 TB, SSD не менее 250 GB, ОЗУ не менее 8 GВ
клавиатура
1
штука
4 года
проводная (USB), казахский/русский/английский
компьютерная мышь
1
штука
4 года
оптическая, проводная (USB)
ИБП
1
штука
4 года
до 5 kv
принтер
1
штука
4 года
максимальная скорость печати: не менее 20 страниц в минуту
картридж
**
";
по порядковому номеру 2.1.2:
строки
"
2.1.2
Офисная техника
компьютер / ноутбук
компьютер
монитор
1
штука
4 года
диагональ не менее 21 дюйма
системный блок
1
штука
4 года
процессор – не менее 2.90 GHz, HDD не менее 500 GB, SSD не менее 128 GB, ОЗУ не менее 8 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус. При необходимости улучшенная комплектация процессор – не менее 3.70 GHz, HDD не менее 1 TB, SSD не менее 250 GB, ОЗУ не менее 16 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус
в случае производственной необходимости предоставляется дополнительный комплект
клавиатура
1
штука
4 года
проводная (USB), казахский/русский/английский
компьютерная мышь
1
штука
4 года
оптическая, проводная (USB)
Ноутбук
1
штука
4 года
монитор: диагональ не менее 15.6 дюйма;
процессор – не менее 1.8 GHz, SSD не менее 250 GB, ОЗУ не менее 8 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус
ИБП
1
штука
4 года
до 5 kv
Принтер
1
штука
4 года
максимальная скорость печати: не менее 20 страниц в минуту
KVM switch
1
штука
4 года
кнопка удаленного управления
При наличии двух системных блоков
"
изложить в следующей редакции:
"
2.1.2
Офисная техника
компьютер / ноутбук
компьютер
монитор
1
штука
4 года
диагональ не менее 21 дюйма
системный блок
1
штука
4 года
процессор – не менее 2.90 GHz, HDD не менее 500 GB, SSD не менее 128 GB, ОЗУ не менее 8 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус. При необходимости улучшенная комплектация процессор – не менее 3.70 GHz, HDD не менее 1 TB, SSD не менее 250 GB, ОЗУ не менее 16 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус
в случае производственной необходимости предоставляется дополнительный комплект
клавиатура
1
штука
4 года
проводная (USB), казахский/русский/английский
компьютерная мышь
1
штука
4 года
оптическая, проводная (USB)
Ноутбук
1
штука
4 года
монитор: диагональ не менее 15.6 дюйма;
процессор – не менее 1.8 GHz, SSD не менее 250 GB, ОЗУ не менее 8 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус
ИБП
1
штука
4 года
до 5 kv
Принтер
1
штука
4 года
максимальная скорость печати: не менее 20 страниц в минуту
Картридж
**
KVM switch
1
штука
4 года
кнопка удаленного управления
При наличии двух системных блоков
";

"Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 1 шiлдедегі № 633 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 18 мамырдағы № 520 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 1 шiлдедегі № 633 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23445 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық қамтамасыз етудің заттай нормаларында:
1.1.2-реттік номері бойынша:
"
1.1.2
Кеңселік техника
моноблок/ноутбук
1
дана
4 жыл
моноблок: диагоналі кемінде 21 дюйм; процессор-кемінде 3.70 GHz, HDD кемінде 1 TB, SSD кемінде 250 GB, ЖЖҚ кемінде 8 GВ, операциялық жүйе, офистік пакет, антивирус.
Ноутбук: диагоналі кемінде 15.6 дюйм; процессор-кемінде 1.8 GHz, SSD кемінде 250 GB, ЖЖҚ кемінде 8 GВ, операциялық жүйе, офистік пакет, антивирус
компьютер
монитор
1
дана
4 жыл
диагоналі кемінде 21 дюйм
өндірістік қажеттілік жағдайында
жүйелік блок
1
дана
4 жыл
процессор-кемінде 3,70 GHz, HDD кемінде 1 TB, SSD кемінде 250 GB, ЖЖҚ кемінде 8 GВ
пернетақта
1
дана
4 жыл
сымды (USB), қазақша/орысша/ағылшынша
компьютерлік тышқан
1
дана
4 жыл
оптикалық, сымды (USB)
ҮҚК
1
дана
4 жыл
5 kv дейін
принтер
1
дана
4 жыл
максимум басып шығару жылдамдығы: кемінде минутына 20 бет
"
жолдары мынадай редакцияда жазылсын:
"
1.1.2
Кеңселік техника
моноблок/ноутбук
1
дана
4 жыл
моноблок: диагоналі кемінде 21 дюйм; процессор-кемінде 3.70 GHz, HDD кемінде 1 TB, SSD кемінде 250 GB, ЖЖҚ кемінде 8 GВ, операциялық жүйе, офистік пакет, антивирус.
Ноутбук: диагоналі кемінде 15.6 дюйм; процессор-кемінде 1.8 GHz, SSD кемінде 250 GB, ЖЖҚ кемінде 8 GВ, операциялық жүйе, офистік пакет, антивирус
компьютер
монитор
1
дана
4 жыл
диагоналі кемінде 21 дюйм
өндірістік қажеттілік жағдайында
жүйелік блок
1
дана
4 жыл
процессор-кемінде 3,70 GHz, HDD кемінде 1 TB, SSD кемінде 250 GB, ЖЖҚ кемінде 8 GВ
пернетақта
1
дана
4 жыл
сымды (USB), қазақша/орысша/ағылшынша
компьютерлік тышқан
1
дана
4 жыл
оптикалық, сымды (USB)
ҮҚК
1
дана
4 жыл
5 kv дейін
принтер
1
дана
4 жыл
максимум басып шығару жылдамдығы: кемінде минутына 20 бет
картридж
**
";
2.1.2-реттік номері бойынша:
"
2.1.2
Кеңселік техника
Компьютер/ноутбук
Компьютер
монитор
1
дана
4 жыл
диагоналі кемінде 21 дюйм
жүйелік блок
1
дана
4 жыл
процессор-кемінде 2.90 GHz, HDD кемінде 500 GB, SSD кемінде 128 GB, ЖЖҚ кемінде 8 GВ, операциялық жүйе, кеңсе пакеті, антивирус қажет болған жағдайда жақсартылған жинакация процессор – кемінде 3.70 GHz, HDD кемінде 1 TB, SSD кемінде 250 GB, ЖЖҚ кемінде 16 GВ операциялық жүйе, офистік пакет, антивирус
пернетақта
1
дана
4 жыл
сымды (USB), қазақша/орысша/ағылшынша
компьютерлік тышқан
1
дана
4 жыл
оптикалық, сымды (USB)
ноутбук
1
дана
4 жыл
монитор: диагоналі кемінде 15.6 дюйм; процессор-кемінде 1.8 GHz, SSD кемінде 250 GB, ЖЖҚ кемінде 8 GВ, операциялық жүйе, офистік пакет, антивирус
ҮҚК
1
дана
4 жыл
5 kv дейін
Принтер
1
дана
4 жыл
макс. басып шығару жылдамдығы: кемінде минутына 20 бет
KVM switch
1
дана
4 жыл
қашықтан басқару түймесі
Екі жүйелік блок бар болған жағдайда
"
жолдары мынадай редакцияда жазылсын:
"
2.1.2
Кеңселік техника
Компьютер/ноутбук
Компьютер
монитор
1
дана
4 жыл
диагоналі кемінде 21 дюйм
жүйелік блок
1
дана
4 жыл
процессор-кемінде 2.90 GHz, HDD кемінде 500 GB, SSD кемінде 128 GB, ЖЖҚ кемінде 8 GВ, операциялық жүйе, кеңсе пакеті, антивирус қажет болған жағдайда жақсартылған жинакация процессор – кемінде 3.70 GHz, HDD кемінде 1 TB, SSD кемінде 250 GB, ЖЖҚ кемінде 16 GВ операциялық жүйе, офистік пакет, антивирус
пернетақта
1
дана
4 жыл
сымды (USB), қазақша/орысша/ағылшынша
компьютерлік тышқан
1
дана
4 жыл
оптикалық, сымды (USB)
ноутбук
1
дана
4 жыл
монитор: диагоналі кемінде 15.6 дюйм; процессор-кемінде 1.8 GHz, SSD кемінде 250 GB, ЖЖҚ кемінде 8 GВ, операциялық жүйе, офистік пакет, антивирус
ҮҚК
1
дана
4 жыл
5 kv дейін
Принтер
1
дана
4 жыл
макс. басып шығару жылдамдығы: кемінде минутына 20 бет
Картридж
**
KVM switch
1
дана
4 жыл
қашықтан басқару түймесі
Екі жүйелік блок бар болған жағдайда
";

по порядковому номеру 3.2:
строки
"
3.2
Офисная техника
Компьютер
Монитор
1
штука
4 года
диагональ не менее 21 дюйма
Системный блок
1
штука
4 года
процессор – не менее 2.90 GHz, HDD не менее 500 GB, SSD не менее 128 GB, ОЗУ не менее 8 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус. При необходимости улучшенная комплектация процессор – не менее 3.70 GHz, HDD не менее 1 TB, SSD не менее 250 GB, ОЗУ не менее 16 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус
в случае производственной необходимости предоставляется дополнительный комплект
клавиатура
1
штука
4 года
проводная (USB), казахский/русский/английский
компьютерная мышь
1
штука
4 года
оптическая, проводная (USB)
ИБП
1
штука
4 года
до 5 kv
принтер
1
штука
4 года
максимальная скорость печати: не менее 20 страниц в минуту
KVM switch
1
штука
4 года
кнопка удаленного управления
При наличии двух системных блоков
"
изложить в следующей редакции:
"
3.2
Офисная техника
Компьютер
Монитор
1
штука
4 года
диагональ не менее 21 дюйма
Системный блок
1
штука
4 года
процессор – не менее 2.90 GHz, HDD не менее 500 GB, SSD не менее 128 GB, ОЗУ не менее 8 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус. При необходимости улучшенная комплектация процессор – не менее 3.70 GHz, HDD не менее 1 TB, SSD не менее 250 GB, ОЗУ не менее 16 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус
в случае производственной необходимости предоставляется дополнительный комплект
клавиатура
1
штука
4 года
проводная (USB), казахский/русский/английский
компьютерная мышь
1
штука
4 года
оптическая, проводная (USB)
ИБП
1
штука
4 года
до 5 kv
принтер
1
штука
4 года
максимальная скорость печати: не менее 20 страниц в минуту
Картридж
**
KVM switch
1
штука
4 года
кнопка удаленного управления
При наличии двух системных блоков
";
по порядковому номеру 4.3:
строки
"
4.3
Офисная техника
Компьютер
монитор
1
штука
4 года
диагональ не менее 21 дюйма
системный блок
1
штука
4 года
процессор – не менее 2.90 GHz, HDD не менее 500 GB, SSD не менее 128 GB, ОЗУ не менее 8 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус. При необходимости улучшенная комплектация процессор – не менее 3.70 GHz, HDD не менее 1 TB, SSD не менее 250 GB, ОЗУ не менее 16 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус
в случае производственной необходимости предоставляется дополнительный комплект
клавиатура
1
штука
4 года
проводная (USB), казахский/русский английский
компьютерная мышь
1
штука
4 года
оптическая, проводная (USB)
ИБП
1
штука
4 года
до 5 kv
МФУ
1 шт. на 100 пользователей
штука
4 года
функции аппарата: печать, копирование, сканирование. Максимальная скорость печати: не менее 75 страниц в минуту (А4), не менее 37 страниц в минуту (А3)
1 штука на 10 пользователей
штука
4 года
функции аппарата: печать, копирование, сканирование. Максимальная скорость печати: не менее 40 страниц в минуту
принтер
1
штука
4 года
максимальная скорость печати: не менее 20 страниц в минуту
в случае производственной необходимости
сканер
1 шт. на 50 или менее пользователей
штука
4 года
не менее 75 страниц в минуту
в случае производственной необходимости предоставляется дополнительный сканер
KVM switch (переключатель)
1
штука
4 года
кнопка удаленного управления
при наличии двух системных блоков
"
изложить в следующей редакции:
"
4.3
Офисная техника
Компьютер
монитор
1
штука
4 года
диагональ не менее 21 дюйма
системный блок
1
штука
4 года
процессор – не менее 2.90 GHz, HDD не менее 500 GB, SSD не менее 128 GB, ОЗУ не менее 8 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус. При необходимости улучшенная комплектация процессор – не менее 3.70 GHz, HDD не менее 1 TB, SSD не менее 250 GB, ОЗУ не менее 16 GВ, операционная система, офисный пакет, антивирус
в случае производственной необходимости предоставляется дополнительный комплект
клавиатура
1
штука
4 года
проводная (USB), казахский/русский английский
компьютерная мышь
1
штука
4 года
оптическая, проводная (USB)
ИБП
1
штука
4 года
до 5 kv
МФУ
1 шт. на 100 пользователей
штука
4 года
функции аппарата: печать, копирование, сканирование. Максимальная скорость печати: не менее 75 страниц в минуту (А4), не менее 37 страниц в минуту (А3)
1 штука на 10 пользователей
штука
4 года
функции аппарата: печать, копирование, сканирование. Максимальная скорость печати: не менее 40 страниц в минуту
принтер
1
штука
4 года
максимальная скорость печати: не менее 20 страниц в минуту
в случае производственной необходимости
картридж
**
сканер
1 шт. на 50 или менее пользователей
штука
4 года
не менее 75 страниц в минуту
в случае производственной необходимости предоставляется дополнительный сканер
KVM switch (переключатель)
1
штука
4 года
кнопка удаленного управления
при наличии двух системных блоков
";
примечание к указанным натуральным нормам материально-технического обеспечения государственных органов изложить в следующей редакции:
Примечание: * – в зависимости от объема необходимой потребности;
** – количество определяется от технической характеристики принтера.

3.2-реттік номері бойынша:
"
3.2
Кеңселік техника
Компьютер
монитор
1
дана
4 жыл
диагоналі кемінде 21 дюйм
жүйелік блок
1
дана
4 жыл
процессор-кемінде 2.90 GHz, HDD кемінде 500 GB, SSD кемінде 128 GB, ЖЖҚ кемінде 8 GВ, операциялық жүйе, кеңсе пакеті, антивирус қажет болған жағдайда жақсартылған жинакация
процессор – кемінде 3.70 GHz, HDD кемінде 1 TB, SSD кемінде 250 GB, ЖЖҚ кемінде 16 GВ операциялық жүйе, кеңсе пакеті, антивирус
өндірістік қажеттілік болған жағдайда қосымша жинақ ұсынылады
пернетақта
1
дана
4 жыл
сымды (USB), қаз/орыс/ағылш.
компьютерлік тышқан
1
дана
4 жыл
оптикалық, сымды (USB)
ҮҚК
1
дана
4 жыл
5 kv дейін
принтер
1
дана
4 жыл
барынша басып шығару жылдамдығы: кемінде минутына 20 бет
KVM switch
1
дана
4 жыл
қашықтан басқару түймесі
Екі жүйелік блок бар болған жағдайда
"
жолдары мынадай редакцияда жазылсын:
"
3.2
Кеңселік техника
Компьютер
монитор
1
дана
4 жыл
диагоналі кемінде 21 дюйм
жүйелік блок
1
дана
4 жыл
процессор-кемінде 2.90 GHz, HDD кемінде 500 GB, SSD кемінде 128 GB, ЖЖҚ кемінде 8 GВ, операциялық жүйе, кеңсе пакеті, антивирус қажет болған жағдайда жақсартылған жинакация
процессор – кемінде 3.70 GHz, HDD кемінде 1 TB, SSD кемінде 250 GB, ЖЖҚ кемінде 16 GВ операциялық жүйе, кеңсе пакеті, антивирус
өндірістік қажеттілік болған жағдайда қосымша жинақ ұсынылады
пернетақта
1
дана
4 жыл
сымды (USB), қаз/орыс/ағылш.
компьютерлік тышқан
1
дана
4 жыл
оптикалық, сымды (USB)
ҮҚК
1
дана
4 жыл
5 kv дейін
принтер
1
дана
4 жыл
барынша басып шығару жылдамдығы: кемінде минутына 20 бет
картридж
**
KVM switch
1
дана
4 жыл
қашықтан басқару түймесі
Екі жүйелік блок бар болған жағдайда
";
4.3-реттік номері бойынша:
"
4.3
Кеңселік техника
компьютер
монитор
1
дана
4 жыл
диагоналі кемінде 21 дюйм
жүйелік блок
1
дана
4 жыл
процессор-кемінде 2.90 GHz, HDD кемінде 500 GB, SSD кемінде 128 GB, ЖЖҚ кемінде 8 GВ, операциялық жүйе, кеңсе пакеті, антивирус қажет болған жағдайда жақсартылған жинакация
процессор – кемінде 3.70 GHz, HDD кемінде 1 TB, SSD кемінде 250 GB, ЖЖҚ кемінде 16 GВ операциялық жүйе, кеңсе пакеті, антивирус
өндірістік қажеттілік болған жағдайда қосымша жинақ ұсынылады
пернетақта
1
дана
4 жыл
сымды (USB), қазақша/орысша/ағылшын
компьютерлік тышқан
1
дана
4 жыл
оптикалық, сымды (USB)
ҮҚК
1
дана
4 жыл
5 kv дейін
КФҚ
100 пайдаланушыға 1 дана
дана
4 жыл
аппараттың функциялары: басып шығару, көшіру, сканерлеу. барынша басып шығару жылд.: кемінде минутына 75 бет (А4), кемінде минутына 37 бет (А3)
10 пайдаланушыға 1 дана
дана
4 жыл
аппараттың функциялары: басып шығару, көшіру, сканерлеу. барынша басып шығару жылд.: кемінде минутына 40 бет
принтер
1
дана
4 жыл
барынша басып шығару жылдамдығы: кемінде минутына 20 бет
өндірістік қажеттілік жағдайында
сканер
50 немесе одан кем пайдаланушыға 1 дана
дана
4 жыл
кемінде минутына 75 бет
өндірістік қажеттілік жағдайында қосымша сканер ұсынылады
KVM switch (қосқыш)
1
дана
4 жыл
қашықтан басқару түймесі
екі жүйелік блок бар болған жағдайда
"
жолдары мынадай редакцияда жазылсын:
"
4.3
Кеңселік техника
компьютер
монитор
1
дана
4 жыл
диагоналі кемінде 21 дюйм
жүйелік блок
1
дана
4 жыл
процессор-кемінде 2.90 GHz, HDD кемінде 500 GB, SSD кемінде 128 GB, ЖЖҚ кемінде 8 GВ, операциялық жүйе, кеңсе пакеті, антивирус қажет болған жағдайда жақсартылған жинакация
процессор – кемінде 3.70 GHz, HDD кемінде 1 TB, SSD кемінде 250 GB, ЖЖҚ кемінде 16 GВ операциялық жүйе, кеңсе пакеті, антивирус
өндірістік қажеттілік болған жағдайда қосымша жинақ ұсынылады
пернетақта
1
дана
4 жыл
сымды (USB), қазақша/орысша/ағылшын
компьютерлік тышқан
1
дана
4 жыл
оптикалық, сымды (USB)
ҮҚК
1
дана
4 жыл
5 kv дейін
КФҚ
100 пайдаланушыға 1 дана
дана
4 жыл
аппараттың функциялары: басып шығару, көшіру, сканерлеу. барынша басып шығару жылд.: кемінде минутына 75 бет (А4), кемінде минутына 37 бет (А3)
10 пайдаланушыға 1 дана
дана
4 жыл
аппараттың функциялары: басып шығару, көшіру, сканерлеу. барынша басып шығару жылд.: кемінде минутына 40 бет
принтер
1
дана
4 жыл
барынша басып шығару жылдамдығы: кемінде минутына 20 бет
өндірістік қажеттілік жағдайында
картридж
**
сканер
50 немесе одан кем пайдаланушыға 1 дана
дана
4 жыл
кемінде минутына 75 бет
өндірістік қажеттілік жағдайында қосымша сканер ұсынылады
KVM switch (қосқыш)
1
дана
4 жыл
қашықтан басқару түймесі
екі жүйелік блок бар болған жағдайда
";
осы мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық қамтамасыз етудің заттай нормаларында ескертпе мынадай редакцияда жазылсын:
Ескертпе: * – қажетті көлемнің мұқтаждығына байланысты;
** – саны принтердің техникалық сипаттамаларымен анықталады.

2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра –
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев