О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 14 декабря 2022 года № 23/217-VII "О бюджете города Шымкент на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Шымкент от 14 июня 2023 года № 4/29-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент "О бюджете города Шымкент на 2023-2025 годы" от 14 декабря 2022 года № 23/217-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 175831) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 598 118 923 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 290 555 027 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 068 508 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 065 744 тысячи тенге;
поступление трансфертов – 280 429 644 тысячи тенге;
2) затраты – 634 208 052 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 979 490 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 4 705 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 725 510 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 040 141 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 41 108 760 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 41 108 760 тысяч тенге.";

"2023-2025 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 23/217-VII Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2023 жылғы 14 маусымдағы № 4/29-VIII шешiмi. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 23/217-VII шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175831 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шымкент қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 598 118 923 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 290 555 027 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 10 068 508 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 065 744 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 280 429 644 мың теңге;
2) шығындар – 634 208 052 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3 979 490 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 4 705 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 725 510 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 040 141 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 41 108 760 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 41 108 760 мың теңге.";

9 040
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
9 000
9
Прочие государственные услуги общего характера
1 371 559
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
164 903
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства, труда, государственного архитектурно-строительного контроля, контроля за использованием и охраной земель на местном уровне
164 903
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
771 319
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры, градостроительства в области регулирования земельных отношений на местном уровне
690 632
369
Управление по делам религии города республиканского значения, столицы
330 337
001
Услуги по реализации государственной политики в области религиозной деятельности на местном уровне
263 508
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
66 829
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
105 000
061
Развитие объектов государственных органов
105 000
02
Оборона
5 983 731
1
Военные нужды
968 627
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
968 627
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
283 178
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
685 449
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
5 015 104
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
513 154
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы
485 500
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
27 654
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
2 000 000
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций маcштаба города республиканского значения, столицы
2 000 000
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 125 914
030
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
2 125 914
387
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
376 036
003
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
376 036
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность

9 040
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
9 000
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
1 371 559
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
164 903
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, еңбек, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, жерлердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
164 903
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
771 319
001
Жергілікті деңгейде сәулет, қала құрылысы, жер қатынастарын реттеу салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
690 632
369
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы
330 337
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
263 508
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
66 829
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
105 000
061
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
105 000
02
Қорғаныс
5 983 731
1
Әскери мұқтаждар
968 627
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
968 627
010
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
283 178
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғаныс
685 449
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
5 015 104
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
513 154
012
Жұмылдыру дайындығы және республикалық маңызы бар қаланы, астананы жұмылдыру
485 500
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
27 654
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
2 000 000
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
2 000 000
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 125 914
030
Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту
2 125 914
387
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы органдардың аумақтық органы
376 036
003
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
376 036
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

295 476
007
Пропаганда здорового образа жизни
30 182
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
931 021
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
300
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 305 765
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 305 765
03
Специализированная медицинская помощь
3 582 249
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
3 582 249
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 582 249
04
Поликлиники
384 718
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
384 718
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
384 718
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 140 160
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
5 140 160
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
172 566
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
143 481
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
33 288
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
54 600
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 736 225
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
37 686 085
1
Социальное обеспечение
5 175 693
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
4 376 056
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 662 608
020
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 366 608
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

295 476
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
30 182
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
931 021
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
300
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 305 765
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 305 765
03
Мамандандырылған медициналық көмек
3 582 249
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
3 582 249
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 582 249
04
Емханалар
384 718
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
384 718
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
384 718
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 140 160
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
5 140 160
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
172 566
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
143 481
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
33 288
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
54 600
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 736 225
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
37 686 085
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 175 693
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
4 376 056
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 662 608
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 366 608
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

57 564
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3 760
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
5 020
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
47 860
За счет средств местного бюджета
47 860
026
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
36 198
За счет средств местного бюджета
36 198
029
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 856
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
35 664
033
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
5 859
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
122 146
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
440 178
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 071 773
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
300 000
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 592 370
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
363 150
2
Водное хозяйство
2 405 795
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
2 405 795
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
2 405 795
3
Лесное хозяйство
223 372
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
223 372
021
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
223 372
4
Рыбное хозяйство
29 000
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
29 000
005
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
29 000
5
Охрана окружающей среды
707 531
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
707 531

57 564
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3 760
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
5 020
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
47 860
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
47 860
026
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
36 198
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
36 198
029
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
2 856
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
35 664
033
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 859
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
122 146
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
440 178
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
1 071 773
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
300 000
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 592 370
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
363 150
2
Су шаруашылығы
2 405 795
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
2 405 795
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 405 795
3
Орман шаруашылығы
223 372
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
223 372
021
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
223 372
4
Балық шаруашылығы
29 000
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
29 000
005
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
29 000
5
Қоршаған ортаны қорғау
707 531
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
707 531

34 909 170
1
Регулирование экономической деятельности
9 729 331
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
9 729 331
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
9 729 331
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
4 499 138
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
1 581 013
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы
1 581 013
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
2 918 125
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы
150 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
222 125
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов
2 300 000
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов
200 000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы
46 000
9
Прочие
20 680 701
123
Аппарат акима района в городе
240 136
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
240 136
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
11 696 942
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
11 696 942
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
3 094 182
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3 094 182
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
35 911
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
35 911
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 145 213
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 145 213
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
3 500 000
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы

34 909 170
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
9 729 331
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
9 729 331
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
9 729 331
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
4 499 138
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
1 581 013
020
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 581 013
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
2 918 125
005
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
150 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
222 125
017
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 300 000
018
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
200 000
082
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
46 000
9
Басқалар
20 680 701
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
240 136
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
240 136
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
11 696 942
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
11 696 942
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
3 094 182
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3 094 182
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
35 911
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
35 911
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 145 213
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 145 213
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
3 500 000
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi