"О бюджете города Семей на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Семей области Абай от 22 декабря 2023 года № 16/93-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьей 73 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей области Абай РЕШИЛ:
Утвердить городской бюджет на 2024-2026 годы согласно приложению 1, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 291 462,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 60 272 741,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 458 219,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 849 537,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 710 964,5 тысяч тенге;
2) затраты – 96 661 612,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -449 001,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 449 001,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 921 148,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 921 148,9 тысяч тенге:
поступление займов – 13 217 682,0 тысяч тенге;
погашение займов – 10 305 166,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 008 632,9 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Семей области Абай от 20.11.2024 № 34/175-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).

"Семей қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 16/93-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай облысы Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 291 462,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 60 272 741,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 458 219,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 849 537,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17 710 964,5 мың теңге;
2) шығындар – 96 661 612,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -449 001,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 449 001,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 921 148,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 921 148,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 13 217 682,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 305 166,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 008 632,9 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 20.11.2024 № 34/175-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Утвердить резерв местного исполнительного органа (города областного значения) – 1 000 000,0 тыс. тенге.
3. Принять к исполнению на 2024 год:
нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу – 96,0 процента, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 96,0 процента;
нормативы распределения доходов в бюджет города по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в размере 100 процентов.

2. Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органның резерві – 1 000 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2024 жылға арналған:
әлеуметтік салық бойынша қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері – 96,0 пайыз, төлем көзінен салық салынатын кірістерден жеке табыс салығы – 96,0 пайыз орындалсын;
ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, төлем көзінен салық салынбайтын кірістерден алынатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетел азаматтарының кірістерінен алынатын жеке табыс салығы, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз мөлшерінде орындалсын.

4. Учесть в бюджете города затраты на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.
5. исключен решением маслихата города Семей области Абай от 18.06.2024 № 26/145-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Утвердить объем поступлений в бюджете на 2024 год от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения, согласно приложению 4.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата города Семей Д. Шакаримов
Приложение 1 к решению

4. Қала бюджетінде азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек ескерілсін.
5. алып тасталды - Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 18.06.2024 № 26/145-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2024 жылға арналған бюджетте ауыл шаруашылық мақсатындағы жер участкілерін сатудан түсетін түсімдер көлемі 4 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы мәслихатының төрағасы Д. Шакаримов

847 798,2
005
Государственная адресная социальная помощь
847 798,2
2
Социальная помощь
5 444 148,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
5 122 911,9
006
Оказание жилищной помощи
6 327,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
750 092,0
010
Материальное обеспечение детей с ивалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
101 899,2
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
256 153,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
557 299,3
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
814 168,5
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
2 506 772,9
02
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
130 200,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
321 236,9
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
321 236,9
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
732 610,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
665 849,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
272 493,9
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 100,0
021
Капитальные расходы государственного органа
11 657,3
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
105 675,3
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
153 794,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
81 898,5
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
37 230,6
816
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)
66 760,4
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь

847 798,2
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
847 798,2
2
Әлеуметтiк көмек
5 444 148,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5 122 911,9
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 327,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
750 092,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
101 899,2
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
256 153,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
557 299,3
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
814 168,5
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
2 506 772,9
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
130 200,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
321 236,9
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
321 236,9
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
732 610,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
665 849,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
272 493,9
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 100,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 657,3
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
105 675,3
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
153 794,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
81 898,5
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
37 230,6
816
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
66 760,4
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру

005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
184 319,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
86 292,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
86 292,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
24 780,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
61 512,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
577 500,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
577 500,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
577 500,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
577 500,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 905 781,0
1
Социальное обеспечение
1 935 924,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 935 924,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1 935 924,0
2
Социальная помощь
5 382 825,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
5 067 825,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25 900,0
006
Оказание жилищной помощи
16 093,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
692 433,0
010
Материальное обеспечение детей с ивалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
105 610,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
254 075,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
585 097,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
723 944,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
2 664 673,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
224 910,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
315 000,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
184 319,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
86 292,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
86 292,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
24 780,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
61 512,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
577 500,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
577 500,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
577 500,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
577 500,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 905 781,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 935 924,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 935 924,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 935 924,0
2
Әлеуметтiк көмек
5 382 825,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5 067 825,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25 900,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 093,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
692 433,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
105 610,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
254 075,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
585 097,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
723 944,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
2 664 673,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
224 910,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
315 000,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау

729 625,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
2 846 219,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
236 156,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
330 750,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
330 750,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
598 646,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
598 646,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
280 985,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
24 769,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
111 030,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
101 862,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
80 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
30 903 088,0
1
Жилищное хозяйство
22 024 827,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
21 719 721,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
21 719 721,0
816
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)
200 886,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
86 592,0
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
54 495,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
59 799,0
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
104 220,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства
104 220,0
2
Коммунальное хозяйство
1 720 944,0
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
1 720 944,0
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

729 625,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
2 846 219,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
236 156,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
330 750,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
330 750,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
598 646,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
598 646,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
280 985,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
24 769,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
111 030,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
101 862,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
80 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
30 903 088,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
22 024 827,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
21 719 721,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
21 719 721,0
816
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
200 886,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 592,0
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
54 495,0
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
59 799,0
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі
104 220,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
104 220,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 720 944,0
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі
1 720 944,0
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

от 22 декабря 2023 года
16/93-VIII
Объем поступлений в бюджет на 2024 год от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Объем поступлений в бюджет на 2024 год от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения
0,0

2023 жылғы 22 желтоқсандағы
16/93-VIII шешімге
4-қосымша
2024 жылға арналған бюджетке ауыл шаруашылық мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер көлемі
Атауы
Сомасы (мың теңге)
2024 жылға арналған бюджетке ауыл шаруашылық мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер көлемі
0,0