"О бюджете сельских округов и поселков на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Семей области Абай от 26 декабря 2023 года № 17/104-VIII.
В соответствии со статьями 73-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. "1. Утвердить бюджет Абралинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 64 002,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 378,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 624,0 тысяч тенге;
2) затраты – 64 002,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге"
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Семей области Абай от 18.06.2024 № 26/144-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из городского бюджета, на 2024 год в сумме 40 477,0 тысяч тенге.
2. "1. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 2 в следующих объемах:
1) доходы 50 632,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1390,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 242,1 тысяч тенге;
2) затраты – 50 632,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге"
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата города Семей области Абай от 18.06.2024 № 26/144-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из городского бюджета, на 2024 год в сумме 37 649,0 тысяч тенге.

"Ауылдық округтер мен кенттердің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 17/104-VIII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73-1, бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "1. Абыралы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1 - қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 002,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 378,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 61 624,0 мың теңге;
2) шығындар – 64 002,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге"
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 18.06.2024 № 26/144-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен 2024 жылға берілетін субвенция көлемі 40 477,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
2. "1. Айнабұлақ ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 2 - қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 632,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1390,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 49 242,1 мың теңге;
2) шығындар – 50 632,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге"
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 18.06.2024 № 26/144-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен 2024 жылға берілетін субвенция көлемі 37 649,0 мың теңге сомасында ескерілсін.