О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 26/162-VII "О бюджете города Курчатов на 2023-2025 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата области Абай от 28 сентября 2023 года № 10/55-VIII
Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата "О бюджете города Курчатов на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 26/162-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 656 878,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 773 309,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 121,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 263,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 852 185,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2 970 165,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -18 890,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 890,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -294 396,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 294 396,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 18 890,0 тысяч тенге;

Курчатов қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 26/162-VIІ "Курчатов қаласының 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 10/55-VIII шешімі
Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының "Курчатов қаласының 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы 26/162-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 656 878,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 773 309,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 121,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 263,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 852 185,8 мың теңге;
2) шығындар – 2 970 165,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 18 890,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 890,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 294 396,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 294 396,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18 890,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 313 286,3 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Предусмотреть в городском бюджете на 2023 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 309 673,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Предусмотреть в городском бюджете на 2023 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 20 000,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 313 286,3 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 309 673,8 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттер 20 000,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.