О внесении изменений и дополнений решение маслихата района Ақсуат области Абай от 30 декабря 2022 года № 14/3-VII "О бюджете Екпинского сельского округа района Ақсуат на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Ақсуат области Абай от 23 мая 2023 года № 4/3-VIII
Маслихат района Ақсуат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Ақсуат области Абай "О бюджете Екпинского сельского округа района Ақсуат на 2023 -2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 14/3-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177787) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Екпинского сельского округа района Ақсуат на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 257,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 452,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 054,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 751,5 тысяч тенге;
2) затраты – 47 571,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -314,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 314,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 314,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть, что в бюджете Екпинского сельского округа района Ақсуат на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 11 949,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Используемые остатки бюджетных средств 314,2 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.

Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/3-VII "2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Екпін ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2023 жылғы 23 мамырдағы № 4/3-VIII шешімі
Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/3-VII "2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Екпін ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177787 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Екпін ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 257,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 452,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 054,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 751,5 мың теңге;
2) шығындар – 47 571,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -314,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 314,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 314,2 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2023 жылға арналған Ақсуат ауданы Екпін ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 11 949,5 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 314,2 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшасымен толықтырылсын.