О внесении изменений в решение маслихата района Ақсуат области Абай от 30 декабря 2022 года № 14/2-VII "О бюджете Аксуатского сельского округа района Ақсуат на 2023 -2025 годы"
Решение маслихата района Ақсуат области Абай от 12 декабря 2023 года № 9/2-VIII
Маслихат района Ақсуат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Ақсуат области Абай "О бюджете Аксуатского сельского округа района Ақсуат на 2023 -2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 14/2-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177785) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксуатского сельского округа района Ақсуат на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 242 750,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 819,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 428,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 215 703,0 тысяч тенге;
2) затраты – 245 971,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 221,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 221,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 221,4 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть, что в бюджете Аксуатского сельского округа района Ақсуат на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 153 668,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;

Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/2-VII "2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 9/2-VIII шешімі
Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/2-VII "2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177785 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 242 750,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 819,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 428,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 800,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 215 703,0 мың теңге;
2) шығындар – 245 971,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 221,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 221,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 3 221,4 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2023 жылға арналған Ақсуат ауданы Ақсуат ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 153 868,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;