О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2022 года № 30/5-VІІ "О бюджете Абайского района на 2023-2025 годы"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 8 августа 2023 года № 5/2-VIII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 22 декабря 2023 года № 11/3-VIII.
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 22.12.2023 № 11/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Абайского района на 2023 -2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 30/5-VІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 217 955,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 084 341,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 162,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 132,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 105 320,2 тысяч тенге;
2) затраты – 5 240 445,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 760,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82 800,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 53 040,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 52 250,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 250,4 тысяч тенге;
поступление займов – 82 800,0 тысяч тенге;
погашение займов – 53 040,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 30/5-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 тамыздағы № 5/2-VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/3-VIII шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 11/3-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" мәслихаттың 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 30/5-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 217 955,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 084 341,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 162,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 132,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 105 320,2 мың теңге;
2) шығындар – 5 240 445,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 760,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 82 800,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 53 040,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 52 250,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52 250,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 82 800,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 53 040,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 22 490,4 тысяч тенге.";
приложении 1, 4 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата
от 8 августа 2023 года
№ 5/2-VIII
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22 490,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1,4 қосымшалары осы шешімнің қосымшасына 1, 2 қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.
Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 8 тамыздағы
№ 5/2-VIII шешіміне
1 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы

27 506,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры, спорта и туризма
27 506,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
110 475,4
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
110 475,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33 257,4
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
33 257,4
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
77 218,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
76 677,0
017
Капитальные расходы государственного органа
541,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 652,8
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 652,8
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11 652,8
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
11 652,8
12
Транспорт и коммуникации
208 211,3
1
Автомобильный транспорт
202 427,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
202 427,3
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
21 400,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
181 027,3
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5 784,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 784,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
5 784,0
13
Прочие
886 650,1
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
204 282,7
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
204 282,7
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
204 282,7
9
Прочие
682 367,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

27 506,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 506,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
110 475,4
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
110 475,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33 257,4
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
33 257,4
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
77 218,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 677,0
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
541,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 652,8
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 652,8
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11 652,8
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11 652,8
12
Көлiк және коммуникация
208 211,3
1
Автомобиль көлiгi
202 427,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
202 427,3
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
21 400,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
181 027,3
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5 784,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 784,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
5 784,0
13
Басқалар
886 650,1
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
204 282,7
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
204 282,7
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
204 282,7
9
Басқалар
682 367,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі