О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/8-VII "О бюджете Медеуского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 24 октября 2023 года № 9/8-VIII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 12/8-VIII.
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 28.12.2023 № 12/8-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/8-VII "О бюджете Медеуского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Медеуского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1,2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 282,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 241,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 34 041,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35 488,9 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 206,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 206,9 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 206,9 тысяч тенге".;
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата М. Нұрсұлтанұлы
Приложение к решению
Абайского районного маслихата

Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/8-VII "2023-2025 жылдарға арналған Медеу ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 қазандағы № 9/8-VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/8-VIII шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 28.12.2023 № 12/8-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Медеу ауылдық округінің бюджеті туралы" мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/8-VII шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Медеу ауылдық округінің бюджеті 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 282,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 241,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімі – 34 041,0 мың теңге;
2) шығындар – 35 488,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 206,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 206,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 206,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының