О бюджете Саржалского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 12/9-VIII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 31 декабря 2024 года № 24/9-VIII
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 31.12.2024 № 24/9-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить бюджет Саржалского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 574,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 557,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 48 017,3 тысяч тенге;
2) затраты – 65 438,2 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 863,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 863,9 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 863,9 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/9-VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/9-VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 31.12.2024 № 24/9-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 59 574,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 557,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 48 017,3 мың теңге;
2)шығындар – 65 438,2 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу –0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 863,9 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 863,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 863,9 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 12.11.2024 № 21/7- VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджет Саржалского сельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 36 741,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года
Председатель маслихата М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к решению
маслихата Абайского района

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 12.11.2024 № 21 /7-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Саржал ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 36 741,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының

от 28 декабря 2023 года
№ 12/9-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений
1. Решение Абайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/9-VIІ "О бюджете Саржалского сельского округа на 2023-2025 годы";
2. Решение Абайского районного маслихата от 11 мая 2023 года № 3/9-VIІІ "О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/9-VIІ "О бюджете Саржалского сельского округа на 2023-2025 годы";
3. Решение Абайского районного маслихата от 22 августа 2023 года № 6/9-VIІІ "О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/9-VIІ "О бюджете Саржалского сельского округа на 2023-2025 годы".

2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 12/9-VIII шешіміне
4 қосымша
Күші жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. "2023-2025 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/9-VІІ шешімі;
2. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 мамырдағы № 3/9-VІІІ "Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/9-VII "2023-2025 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
3. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 тамыздағы № 6/9-VІІІ "Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/9-VII "2023-2025 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.