О бюджете Копинского сельского округа Аягозского района на 2024-2026 годы
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 27 декабря 2023 года № 10/182-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Копинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 45847,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8947,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36900,4 тысяч тенге;
2) затраты – 48242,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2394,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2394,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Аягөз ауданының Қопа ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 10/182-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45847,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8947,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 36900,4 мың теңге;
2) шығындар – 48242,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2394,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2394,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 2394,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата области Абай от 04.12.2024 № 18/341-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Аягозского районного маслихата А. Ибрайшин
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года
№10/182-VІIІ
Бюджет Копинского сельского округа на 2024 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2394,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 04.12.2024 № 18/341-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешiм 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы А. Ибрайшин
Аягөз аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№10/182-VІІI шешіміне
1- қосымша
2024 жылға арналған Қопа ауылдық округінің бюджеті