О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 30/7-VІI "О бюджете Канонерского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 24 августа 2023 года № 6/7-VIII. Отменено решением Бескарагайского районного маслихата области Абай от 12 сентября 2023 года № 7/3-VIII.
Сноска. Отменено решением Бескарагайского районного маслихата области Абай от 12.09.2023 № 7/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Канонерского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года №30/17-VІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет Канонерского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 54384,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -4 600,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49784,6 тысяч тенге;
2) затраты –54384,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –0,0 тысяч тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.

Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/7-VII "2023-2025 жылдарға арналған Канонерка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 тамыздағы № 6/7-VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 7/3-VIII шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 12.09.2023 № 7/3-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Канонерка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/7-VІI шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Канонерка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54384,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –4 600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 49784,6 мың теңге;
2) шығындар – 54384,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 0,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0,0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0,0