О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 30/8-VІІ "О бюджете М-Владимировского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 2 ноября 2023 года № 9/8-VIII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете М-Владимировского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 30/8-VІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет М-Владимировского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложений 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 98723,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3500,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 95223,4 тысяч тенге;
2) затраты – 99442,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -719,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 719,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов- 0,0 тысяч тенге;
погашение займов- 0,0 тысяч тенге;

Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/8-VІI "2023-2025 жылдарға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 9/8-VIII шешімі
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/8-VIІ шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98723,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 95223,4 мың теңге;
2) шығындар – 99442,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -719,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 719,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі- 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу- 0,0 мың теңге;