О признании утратившим силу решения акима Бескарагайского района от 19 сентября 2023 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в селе Жетижар Жетижарского сельского округа Бескарагайского района области Абай"
Решение акима Бескарагайского района области Абай от 25 сентября 2023 года № 6
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", протоколом очередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Бескарагайского района от 22 сентября 2023 года № 11 РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Бескарагайского района от 19 сентября 2023 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в селе Жетижар Жетижарского сельского округа Бескарагайского района области Абай".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бескарагайского района Т. Муратов

Бесқарағай ауданы әкімінің 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 5 "Абай облысының Бесқарағай ауданының Жетіжар ауылдық округінің Жетіжар ауылында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Бесқарағай ауданы әкімінің 2023 жылғы 25 қыркүйектегі № 6 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 8-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 - бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай ауданындағы төтенше жағдайларды алдын алу және жою жөніндегі аудандық комиссияның 2023 жылғы 22 қыркүйектегі № 11 кезектен тыс отырысының хаттамасы негізінде ШЕШТІ:
1. Абай облысы Бесқарағай ауданы әкімінің 2023 жылғы 19 қыркүйектегі №5 "Абай облысының Бесқарағай ауданының Жетіжар ауылдық округінің Жетіжар ауылында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай ауданының әкімі Т. Муратов