О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 26-7-VII "О бюджете Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23 ноября 2023 года № 10-7-VIII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 26-7-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жезкентского поселкового округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 176459,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 44010,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2077 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 130171,6 тысяч тенге;
2) затраты – 179036 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2576,6 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2576,6 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 2576,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2023 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 67423,6 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-7-VІI "2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 10-7-VIII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-7-VІI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жезкент кенттік округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176459,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 44010,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2077 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 130171,6 мың теңге;
2) шығындар – 179036 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2576,6 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2576,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2576,6 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 67423,6 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 22216 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 23 ноября 2023 года
№ 10-7-VIII
Бюджет Жезкентского поселкового округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

"4. 2023 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 22216 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 23 қарашадағы
№ 10-7-VIII шешіміне
1-қосымша
2023 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР