О бюджете Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 14-7-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 13-2-VIIІ "О районном бюджете на 2024-2026 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жезкентского поселкового округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 105443 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 66336 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1498 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 37609 тысяч тенге;
2) затраты – 107281 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1838 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1838 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1838 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 13.12.2024 № 26-7-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Жезкентского поселкового округа на 2024 год в сумме 34932 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2024 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 127 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2024 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 100 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 13.12.2024 № 26-7-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).

2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-7-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 13-2-VIII "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жезкент кенттік округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 105443 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 66336 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1498 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 37609 мың теңге;
2) шығындар – 107281 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1838 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1838 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1838 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 26-7-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 34932 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2024 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 127 мың теңге сомасында көзделсін.
4. 2024 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 100 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 26-7-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

5. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 1200 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 13.12.2024 № 26-7-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата

5. 2024 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 1200 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 26-7-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының