О признании утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 18 ноября 2019 года № 40/326-VІ "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Жарминскому району"
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 5 сентября 2023 года № 5/89-VIII. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата области Абай от 28 сентября 2023 года № 6/118-VIII.
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата области Абай от 28.09.2023 № 6/118-VIII (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Жарминского районного маслихата от 18 ноября 2019 года № 40/326-VІ "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Жарминскому району" (зарегестрировано в департаменте юстиции Восточно-Казахстанкой области за № 6375).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев

Жарма аудандық мәслихатының "Жарма ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарын жинау, әкету және көму тарифтерін бекіту туралы" 2019 жылғы 18 қарашадағы № 40/326-VI шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 5/89-VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 6/118-VIII шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 28.09.2023 № 6/118-VIII (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабынының 8-тармағына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының "Жарма ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарын жинау, әкету және көму тарифтерін бекіту туралы" 2019 жылғы 18 қарашадағы № 40/326-VI шешімнің күші жойылды деп танылсын (Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2019 жылдың 11 желтоқсанында №6375 болып тіркелді).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының төрағасы М. Оспанбаев