О признании утратившим силу решении
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 28 сентября 2023 года № 6/118-VIII
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Жарминского районного маслихата от 5 сентября 2023 года № 5/89-VІІІ "О признании утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 18 ноября 2019 года № 40/326-VІ "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Жарминскому району" и решение Жарминского районного маслихата от 5 сентября 2023 года № 5/90-VІІІ "О признании утратившим силу решении"
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев

Шешімдердің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 6/118-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабынының 8-тармағына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының "Жарма аудандық мәслихатының "Жарма ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарын жинау, әкету және көму тарифтерін бекіту туралы" 2019 жылғы 18 қарашадағы № 40/326-VI шешімнің күші жойылды деп тану туралы" 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 5/89-VIІІ шешімінің және "Шешімдердің күші жойылды деп тану туралы" 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 5/90-VIІІ шешімінің күштері жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының төрағасы М. Оспанбаев