О внесений изменений в решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года №29-2
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 8 декабря 2023 года № 12-2
Жамбылский районный маслихат Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года №29-2 следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2023-2025 годы согласно приложениям 1-19 в том числе на 2023 год в разрезе каждого сельского округа в следующих объемах:
1.1 по Ассинскому сельскому округу:
1) доходы – 253 087 тысяч тенге;
налоговые поступления – 59 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 193 487 тысяч тенге;
2) затраты – 267 975 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 14 888 тысяч тенге.
1.2 по Айшабибинскому сельскому округу:
1) доходы – 206 709 тысяч тенге;
налоговые поступления – 16 583 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 190 126 тысяч тенге;
2) затраты – 211 808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 5 099 тысяч тенге.
1.3 по Акбастаускому сельскому округу:
1) доходы – 161 626 тысяч тенге;
налоговые поступления – 5 638 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

"2023-2025 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №29-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 12-2 шешімі
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №29-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері 1-19 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға әрбір ауылдық округ бойынша келесідей көлемде бекітілсін:
1.1 Аса ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 253 087 мың теңге;
салықтық түсімдер – 59 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 193 487 мың теңге.
2) шығындар – 267 975 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 888 мың теңге.
1.2 Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 206 709 мың теңге;
салықтық түсімдер – 16 583 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 190 126 мың теңге.
2) шығындар – 211 808 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5099 мың теңге.
1.3 Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 161 626 мың теңге;
салықтық түсімдер – 5 638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 355 тысяч тенге.
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Жамбылского
районного маслихата М. Шайдаев

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 355 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17-ші қосымшалары осы шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық
мәслихат төрағасы М. Шайдаев