Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жуалынскому району
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 17 августа 2023 года № 6-5
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:

Жуалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 тамыздағы № 6-5 шешімі
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жуалынскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного
маслихата З. Бурлибаев
Приложение
к решению Жуалынского
районного маслихата
от 17 августа 2023 года № 6-5
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жуалынскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма на 1 расчетную единицу, м3
1.
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

1. Жуалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
төрағасы З. Бурлибаев
Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 тамыздағы № 6-5 шешіміне қосымша
Жуалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік
1 есептік бірлікке
жылдық нормасы, м3
1
Жайлы және Жайлы емес үйлер
1 тұрғын