О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2022 года №33-3 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 5 мая 2023 года № 2-3
Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года №33-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №175995) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 14 085 229 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 625 054 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 78 117 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 183 367 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 198 691 тысяч тенге;
2) затраты – 14 056 865 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 78 294 тысяч тенге, в том числе бюджетные кредиты – 137 663 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 59 369 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –15 621 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 15 621 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -65551 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65551 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 82 800 тысяч тенге;
погашение займов – 59 369 тысяч тенге;

"2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №33-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 2-3 шешімі
Қордай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №33-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175995 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 085 229 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 625 054 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 78 117 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 183 367 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 198 691 мың теңге;
2) шығындар – 14 056 865 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 78 294 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 137 663 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 59 369 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 15 621 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 15 621 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -65551 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65551 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 82 800 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 59 369 мың теңге;

2298431
002
Программа занятости
1706298
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
88027
006
Оказание жилищной помощи
1300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
114298
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
12047
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
163015
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
70266
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
143180
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
278062
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59136
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1300
021
Капитальные расходы государственного органа
1592
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
321
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
203032
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
11681
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3514893
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1105845
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
61283
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
566350
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
478212
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2402080
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
24264
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2377816
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

2298431
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1706298
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
88027
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
114298
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
12047
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
163015
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
70266
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
143180
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
278062
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59136
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1300
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1592
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
321
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
203032
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
11681
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3514893
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1105845
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
61283
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
566350
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
478212
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2402080
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
24264
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2377816
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі