О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2023–2025 годы" от 29 декабря 2022 года №34-2
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 17 мая 2023 года № 3-4
Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года №34-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №163057) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1-1. Алгинский сельский округ на 2023 год:
1) доходы – 65 239 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 186 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 993 тысяч тенге;
2) затраты – 65 350 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -111 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 111 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств -111 тысяч тенге.
1-2. Аухаттинский сельский округ на 2023 год:
1) доходы – 86 502 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 662 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 690 тысяч тенге;
2) затраты – 88 339 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -1837 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1837 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств -1837 тысяч тенге.
1-3. Беткайнарский сельский округ на 2023 год:
1) доходы – 163 060 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 113 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 144 897 тысяч тенге;

"2023-2025 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №34-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 мамырдағы № 3-4 шешімі
Қордай аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №34-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №163057 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1-1. Алға ауылдық округі 2023 жылға:
1)кірістер –65 239 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4186 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60 993 мың теңге;
2)шығындар – 65 350 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -111 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-111 мың теңге;
1-2. Ауқатты ауылдық округі 2023 жылға:
1) кірістер – 86 502 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 662 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59 690 мың теңге;
2) шығындар – 88 339 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1837 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1837 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 1837 мың теңге;
1-3. Бетқайнар ауылдық округі 2023 жылға:
1)кірістер – 163 060 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 113 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 144 897 мың теңге;

7) используемые остатки бюджетных средств - 522 тысяч тенге.
2. Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 13, 14, 15 ,16, 17, 18, 19 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2023 года.
Председатель Кордайского
районного маслихата Н. Садыков
Приложение 1 к решению
Кордайского районного

7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 522,0 мың теңге;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қордай аудандық
мәслихатының төрағасы Н. Садыков
Қордай аудандық мәслихатының