О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2023–2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 34-2
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 21 августа 2023 года № 8-2
Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года №34-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №176405) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1-1. Алгинский сельский округ на 2023 год:
1) доходы – 77 375 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 197 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73 118 тысяч тенге;
2) затраты – 77 486 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -111 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 111 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств -111 тысяч тенге.
1-2. Аухаттинский сельский округ на 2023 год:
1) доходы – 94 167 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 385 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 155 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 172 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 455 тысяч тенге;
2) затраты – 96 004 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -1837 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1837 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 1837 тысяч тенге.
1-3. Беткайнарский сельский округ на 2023 год:
1) доходы – 169 479 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 050 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 148 379 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 тамыздағы № 8-2 шешімі
Қордай аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №34-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №176405 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1-1. Алға ауылдық округі 2023 жылға:
1) кірістер – 77 375 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4197 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 73 118 мың теңге;
2) шығындар – 77 486 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -111 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 111 мың теңге.
1-2. Ауқатты ауылдық округі 2023 жылға:
1) кірістер – 94 167 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 385 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 155 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 172 мың теңге;
трансферттер түсімі – 66 455 мың теңге;
2) шығындар – 96 004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1837 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1837 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1837 мың теңге.
1-3. Бетқайнар ауылдық округі 2023 жылға:
1) кірістер – 169 479 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 050 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 148 379 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит)– -522 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 522 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств - 522 тысяч тенге.
2. Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 13, 14, 15 ,16, 17, 18, 19 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему решению.

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -522 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 522 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 522,0 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.