О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2022 года №33-3 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 12 декабря 2023 года № 14-2
Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года №33-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №175995) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложению 1 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 15 292 675 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 447 538 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 111 294 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 203 382 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 530 461 тысяч тенге;
2) затраты – 15 326 642 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 15 963 тысяч тенге, в том числе бюджетные кредиты - 82 800 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов- 66 837 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами –15 621 тысяч тенге, в том числе:

"2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №33-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 14-2 шешімі
Қордай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №33-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №175995 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 15 292 675 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 447 538 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 111 294 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 203 382 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 530 461 мың теңге;
2) шығындар – 15 326 642 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 963 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер – 82 800 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 66 837 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 15 621 мың теңге, оның ішінде:

приобретение финансовых активов – 15 621 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – -65 551 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65 551 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 82 800 тысяч тенге;
погашение займов – 59 369 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 42 120 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

қаржы активтерін сатып алу – 15 621 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -65 551 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65 551 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 82 800 мың теңге; қарыздарды өтеу – 59 369 мың теңге;
7)бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 42 120 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

37292
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
28636
003
Капитальные расходы государственного органа
8656
02
Оборона
27426
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5516
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5516
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21910
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
21910
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
104351
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
104351
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
104351
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1640020
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
270191
005
Государственная адресная социальная помощь
270191
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1043735
002
Программа занятости
567859
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
88559
006
Оказание жилищной помощи
798
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
85420
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9917
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
159725
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
48996
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
82461
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
326094
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
63887
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

37292
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28636
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8656
02
Қорғаныс
27426
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5516
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5516
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21910
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
21910
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
104351
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
104351
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
104351
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1640020
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
270191
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
270191
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1043735
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
567859
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
88559
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
798
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
85420
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9917
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
159725
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
48996
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
82461
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
326094
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63887
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу