О бюджете сельских округов Кордайского района на 2024-2026 годы
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 28 декабря 2023 года № 17-2
Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1-19, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1-1. Алгинский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 62 244 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 959 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 220 тысяч тенге;
2) затраты – 62 631 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -387 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 387 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 387 тысяч тенге.
1-2. Аухаттинский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 135 797 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 270 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100 377 тысяч тенге;
2) затраты – 141 347 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета(профицит) – -5 550 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 5 550 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 5 550 тысяч тенге.
1-3. Беткайнарский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 275 124 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 656 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 249 368 тысяч тенге;
2) затраты – 279 337 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-2 шешімі
Қордай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округ бюджеттері 1-19 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1-1. Алға ауылдық округі 2024 жылға:
1)кірістер – 62 244 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 959 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 220 мың теңге;
2)шығындар – 62 631 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 387 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 387 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 387 мың теңге;
1-2. Ауқатты ауылдық округі 2024 жылға:
1) кірістер – 135 797 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 270 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 100 377 мың теңге;
2) шығындар – 141 347 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 550 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 550 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 5 550 мың теңге;
1-3. Бетқайнар ауылдық округі 2024 жылға:
1)кірістер – 275 124 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 656 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 249 368 мың теңге;
2)шығындар – 279 337 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит бюджета (профицит) – -182 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 182 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 182 тысяч тенге.
1-19. Улкен Сулуторский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 86 107 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 372 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 77 685 тысяч тенге;
2) затраты – 86 305 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 198 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 198 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 198 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1-в редакции решения Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 20.03.2024 № 22-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Объем субвенции передаваемой из районного бюджета в бюджет сельских округов на 2024 год установить в размере 748 375 тысяч тенге, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 26 901 тысяч тенге;
Аухатинскому сельскому округу – 39 267 тысяч тенге;
Беткайнарскому сельскому округу – 36 329 тысяч тенге;
Жамбылскому сельскому округу– 47 704 тысяч тенге;
Какпатаскому сельскому округу – 37 670 тысяч тенге;
Каракемерскому сельскому округу – 36 476 тысяч тенге;
Карасайскому сельскому округу – 37 846 тысяч тенге;
Карасуйскому сельскому округу – 43 153 тысяч тенге;
Касыкскому сельскому округу – 38 018 тысяч тенге;
Кененскому сельскому округу – 29 267 тысяч тенге;
Кордайскому сельскому округу – 76 370 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 182 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 182 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 182 мың теңге;
1-19. Үлкен Сулұтөр ауылдық округі 2024 жылға:
1)кірістер – 86 107 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 372 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 77 685 мың теңге;
2)шығындар – 86 305 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -198 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 198 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 198 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 20.03.2024 №22-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округтерге берілетін субвенция мөлшері 748 375 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 26 901 мың теңге;
Ауқатты ауылдық округіне – 39 267 мың теңге;
Бетқайнар ауылдық округіне – 36 329 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне – 47 704 мың теңге;
Қақпатас ауылдық округіне – 37 670 мың теңге;
Қаракемер ауылдық округіне – 36 476 мың теңге;
Қарасай ауылдық округіне – 37 846 мың теңге;
Қарасу ауылдық округіне – 43 153 мың теңге;
Қасық ауылдық округіне – 38 018 мың теңге;
Кенен ауылдық округіне – 29 267 мың теңге;
Қордай ауылдық округіне – 76 370 мың теңге;

Масанчинскому сельскому округу – 35 324 тысяч тенге;
Ногайбайскому сельскому округу – 29 940 тысяч тенге;
Отарскому сельскому округу – 44 686 тысяч тенге;
Сарыбулакскому сельскому округу – 40 770 тысяч тенге;
Сортобинскому сельскому округу – 57 957 тысяч тенге;
Степновскому сельскому округу – 43 838 тысяч тенге;
Сулуторскому сельскому округу – 21 054 тысяч тенге;
Улкен Сулуторскому сельскому округу – 25 805 тысяч тенге;
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кордайского
районного маслихата Н. Садыков

Масаншы ауылдық округіне – 35 324 мың теңге;
Ноғайбай ауылдық округіне – 29 940 мың теңге;
Отар ауылдық округіне – 44 686 мың теңге;
Сарыбулақ ауылдық округіне – 40 770 мың теңге;
Сортөбе ауылдық округіне – 57 957 мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 43 838 мың теңге;
Сулұтөр ауылдық округіне – 21 054 мың теңге;
Үлкен Сулұтөр ауылдық округіне – 25 805 мың теңге;
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қордай аудандық
мәслихатының төрағасы Н. Садыков