О бюджете сельских округов Кордайского района на 2024-2026 годы
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 28 декабря 2023 года № 17-2.
Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года" № 17-2 "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2024–2026 годы следующие изменения:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1-57 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1-1. Алгинский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 87 130 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 047 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 083 тысяч тенге;
2) затраты – 87 517 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -387 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 387 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 387 тысяч тенге.
1-2. Аухаттинский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 147 269 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53 448 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 053 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 768 тысяч тенге;
2) затраты – 152 819 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета(профицит) – -5 550 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 5 550 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 5 550 тысяч тенге.
1-3. Беткайнарский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 281 749 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47 713 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –234 036 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-2 шешімі.
Қордай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1. "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округ бюджеттері 1–57 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1-1. Алға ауылдық округі 2024 жылға:
1)кірістер – 93 474 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 390 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 82 084 мың теңге;
2)шығындар – 93 861 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 387 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 387 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 387 мың теңге;
1-2. Ауқатты ауылдық округі 2024 жылға:
1) кірістер – 145 649 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 48 119 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 762 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 96 768 мың теңге;
2) шығындар – 151 199 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 550 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 550 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 5 550 мың теңге;
1-3. Бетқайнар ауылдық округі 2024 жылға:
1)кірістер – 280 477 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 46 341 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 234 036 мың теңге;

2) затраты – 74 359 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -182 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 182 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 182 тысяч тенге.
1-19. Улкен Сулуторский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 85 699 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 914 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 138 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 647 тысяч тенге;
2) затраты – 85 897 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 198 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 198 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 198 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1-в редакции решения Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 20.03.2024 № 22-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 16.05.2024 № 24-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 01.07.2024 № 26-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 16.09.2024 № 32-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 12.11.2024 № 35-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 18.12.2024 № 37-3 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Объем субвенции передаваемой из районного бюджета в бюджет сельских округов на 2024 год установить в размере 748 375 тысяч тенге, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 26 901 тысяч тенге;
Аухатинскому сельскому округу – 39 267 тысяч тенге;
Беткайнарскому сельскому округу – 36 329 тысяч тенге;
Жамбылскому сельскому округу– 47 704 тысяч тенге;

2)шығындар – 74 050 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 182 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 182 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 182 мың теңге;
1-19. Үлкен Сулұтөр ауылдық округі 2024 жылға:
1)кірістер – 85 246 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 282 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 188 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 72 776 мың теңге;
2)шығындар – 85 444 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -198 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 198 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 198 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 20.03.2024 №22-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 16.05.2024 № 24-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 01.07.2024 № 26-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 16.09.2024 № 32-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 12.11.2024 № 35-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі шешімдерімен.
2. 2024 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округтерге берілетін субвенция мөлшері 748 375 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 26 901 мың теңге;
Ауқатты ауылдық округіне – 39 267 мың теңге;
Бетқайнар ауылдық округіне – 36 329 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне – 47 704 мың теңге;

Какпатаскому сельскому округу – 37 670 тысяч тенге;
Каракемерскому сельскому округу – 36 476 тысяч тенге;
Карасайскому сельскому округу – 37 846 тысяч тенге;
Карасуйскому сельскому округу – 43 153 тысяч тенге;
Касыкскому сельскому округу – 38 018 тысяч тенге;
Кененскому сельскому округу – 29 267 тысяч тенге;
Кордайскому сельскому округу – 76 370 тысяч тенге;
Масанчинскому сельскому округу – 35 324 тысяч тенге;
Ногайбайскому сельскому округу – 29 940 тысяч тенге;
Отарскому сельскому округу – 44 686 тысяч тенге;

Қақпатас ауылдық округіне – 37 670 мың теңге;
Қаракемер ауылдық округіне – 36 476 мың теңге;
Қарасай ауылдық округіне – 37 846 мың теңге;
Қарасу ауылдық округіне – 43 153 мың теңге;
Қасық ауылдық округіне – 38 018 мың теңге;
Кенен ауылдық округіне – 29 267 мың теңге;
Қордай ауылдық округіне – 76 370 мың теңге;
Масаншы ауылдық округіне – 35 324 мың теңге;
Ноғайбай ауылдық округіне – 29 940 мың теңге;
Отар ауылдық округіне – 44 686 мың теңге;

Сарыбулакскому сельскому округу – 40 770 тысяч тенге;
Сортобинскому сельскому округу – 57 957 тысяч тенге;
Степновскому сельскому округу – 43 838 тысяч тенге;
Сулуторскому сельскому округу – 21 054 тысяч тенге;
Улкен Сулуторскому сельскому округу – 25 805 тысяч тенге;
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кордайского
районного маслихата Н. Садыков
Приложение 1 к решению Кордайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года №17-2
Бюджет Алгинского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 20.03.2024 № 22-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 16.05.2024 № 24-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 01.07.2024 № 26-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 16.09.2024 № 32-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 12.11.2024 № 35-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 18.12.2024 № 37-3 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

Сарыбулақ ауылдық округіне – 40 770 мың теңге;
Сортөбе ауылдық округіне – 57 957 мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 43 838 мың теңге;
Сулұтөр ауылдық округіне – 21 054 мың теңге;
Үлкен Сулұтөр ауылдық округіне – 25 805 мың теңге;
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қордай аудандық
мәслихатының төрағасы Н. Садыков
Қордай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №17-2 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 20.03.2024 №22-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 16.05.2024 № 24-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 01.07.2024 № 26-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 16.09.2024 № 32-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 12.11.2024 № 35-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі шешімдерімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5