О бюджете сельских округов Кордайского района на 2024-2026 годы
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 28 декабря 2023 года № 17-2.
Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года" № 17-2 "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2024–2026 годы следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ,40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1-1. Алгинский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 62 004 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 513 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56 426 тысяч тенге;
2) затраты – 62 391 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -387 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 387 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 387 тысяч тенге.
1-2. Аухаттинский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 135 880 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 661 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98 069 тысяч тенге;
2) затраты – 141 430 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета(профицит) – -5 550 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 5 550 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 5 550 тысяч тенге.
1-3. Беткайнарский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 276 245 тысяч тенге, в том числе:

2024-2026 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-2 шешімі.
Қордай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1-1. Алға ауылдық округі 2024 жылға:
1)кірістер –62 004 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 513 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 56 426 мың теңге;
2)шығындар – 62 391 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 387 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 387 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 387 мың теңге;
1-2. Ауқатты ауылдық округі 2024 жылға:
1) кірістер – 135 880 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 661 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 98 069 мың теңге;
2) шығындар – 141 430 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 550 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 550 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 550 мың теңге;
1-3. Бетқайнар ауылдық округі 2024 жылға:
1)кірістер – 276 245 мың теңге, оның ішінде:

налоговые поступления – 9 175 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 396 тысяч тенге;
2) затраты – 71 803 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -182 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 182 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 182 тысяч тенге.
1-19. Улкен Сулуторский сельский округ на 2024 год:
1) доходы – 85 597 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 325 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74 222 тысяч тенге;
2) затраты – 85 795 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 198 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 198 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 198 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1-в редакции решения Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 20.03.2024 № 22-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 16.05.2024 № 24-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 01.07.2024 № 26-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Объем субвенции передаваемой из районного бюджета в бюджет сельских округов на 2024 год установить в размере 748 375 тысяч тенге, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 26 901 тысяч тенге;
Аухатинскому сельскому округу – 39 267 тысяч тенге;
Беткайнарскому сельскому округу – 36 329 тысяч тенге;
Жамбылскому сельскому округу– 47 704 тысяч тенге;
Какпатаскому сельскому округу – 37 670 тысяч тенге;
Каракемерскому сельскому округу – 36 476 тысяч тенге;
Карасайскому сельскому округу – 37 846 тысяч тенге;
Карасуйскому сельскому округу – 43 153 тысяч тенге;

салықтық түсімдер – 9 175 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62 396 мың теңге;
2)шығындар – 71 803 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 182 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 182 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 182 мың теңге;
1-19. Үлкен Сулұтөр ауылдық округі 2024 жылға:
1)кірістер – 85 597 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 325 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 74 222 мың теңге;
2)шығындар – 85 795 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -198 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 198 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 198 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 20.03.2024 №22-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 16.05.2024 № 24-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 01.07.2024 № 26-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2024 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округтерге берілетін субвенция мөлшері 748 375 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 26 901 мың теңге;
Ауқатты ауылдық округіне – 39 267 мың теңге;
Бетқайнар ауылдық округіне – 36 329 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне – 47 704 мың теңге;
Қақпатас ауылдық округіне – 37 670 мың теңге;
Қаракемер ауылдық округіне – 36 476 мың теңге;
Қарасай ауылдық округіне – 37 846 мың теңге;
Қарасу ауылдық округіне – 43 153 мың теңге;

Касыкскому сельскому округу – 38 018 тысяч тенге;
Кененскому сельскому округу – 29 267 тысяч тенге;
Кордайскому сельскому округу – 76 370 тысяч тенге;
Масанчинскому сельскому округу – 35 324 тысяч тенге;
Ногайбайскому сельскому округу – 29 940 тысяч тенге;
Отарскому сельскому округу – 44 686 тысяч тенге;
Сарыбулакскому сельскому округу – 40 770 тысяч тенге;
Сортобинскому сельскому округу – 57 957 тысяч тенге;
Степновскому сельскому округу – 43 838 тысяч тенге;
Сулуторскому сельскому округу – 21 054 тысяч тенге;

Қасық ауылдық округіне – 38 018 мың теңге;
Кенен ауылдық округіне – 29 267 мың теңге;
Қордай ауылдық округіне – 76 370 мың теңге;
Масаншы ауылдық округіне – 35 324 мың теңге;
Ноғайбай ауылдық округіне – 29 940 мың теңге;
Отар ауылдық округіне – 44 686 мың теңге;
Сарыбулақ ауылдық округіне – 40 770 мың теңге;
Сортөбе ауылдық округіне – 57 957 мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 43 838 мың теңге;
Сулұтөр ауылдық округіне – 21 054 мың теңге;

Улкен Сулуторскому сельскому округу – 25 805 тысяч тенге;
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кордайского
районного маслихата Н. Садыков
Приложение 1 к решению Кордайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года №17-2
Бюджет Алгинского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1-в редакции решения Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 20.03.2024 № 22-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 16.05.2024 № 24-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 01.07.2024 № 26-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

Үлкен Сулұтөр ауылдық округіне – 25 805 мың теңге;
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қордай аудандық
мәслихатының төрағасы Н. Садыков
Қордай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №17-2 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 20.03.2024 №22-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 16.05.2024 № 24-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 01.07.2024 № 26-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5