О бюджете сельских округов Меркенского района на 2024-2026 годы
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2023 года № 17-4.
В соответствии статьей 9-1 "Бюджетного кодекса" Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Меркенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1-1. Утвердить бюджет Актоганского сельского округа на 2024-2026 годы
согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
доходы –599984 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30755 тысяч тенге;
неналоговые поступления –100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –300 тысяч тенге;
поступления трансфертов –568829 тысяч тенге;
затраты –636813 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – -36829 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 36829 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -36829 тысяч тенге.
1-2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2024-2026 годы
согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
доходы – 549805 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 81715 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов –467690 тысяч тенге;
затраты –555433 тенге;
чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – -5628 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 5628 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -5628 тысяч тенге.
1-3. Утвердить бюджет Меркенского сельского округа на 2024-2026 годы

2024-2026 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-4 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Меркі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" аудандық мәслихат 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-4 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
"1-1. Ақтоған ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 599984 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30755 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 300 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 568829 мың теңге;
шығындар – 636813 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер –0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 36829 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 36829 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 36829 мың теңге.
"1-2. Жамбыл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
кірістер -549805 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 81715 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –467690 мың теңге;
шығындар –555433 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер –0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – -5628 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 5628 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-5628 мың теңге.
1-3. Меркі ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға бюджеті тиісінше осы

Сноска. Пункт 1-в редакции решения Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 18.03.2024 № 21-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 17.05.2024 № 24-2 (вводится в действие с 01.01.2024); с изменениями, внесенными решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 29.07.2024 № 27-2 (вводится в действие с 01.01.2024); с изменениями, внесенными решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 16.09.2024 № 30-2 (вводится в действие с 01.01.2024).

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 18.03.2024 № 21-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 17.05.2024 № 24-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 29.07.2024 № 27-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 16.09.2024 № 30-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

2. Бюджетные программы, не подлежащие секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2024 год не предусмотрены.
3. В бюджете сельских округов на 2024 год предусмотреть суммы целевых текущих трансфертов.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата восьмого созыва по вопросам экономики, бюджета, налогов и развития строительства и инфраструктуры.

2. 2024 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар көзделмеген.
3. 2024 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған ағымдағы нысаналы трансферт сомасы ескерілсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау сегізінші шақырылған аудандық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және құрылыс пен инфрақұрылымды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Меркенского района М. Кокрекбаев
Приложение 1 к решению маслихата Меркенского района от 25 декабря 2023 года № 17-2
Бюджет Актоганского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1-в редакции решения Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 18.03.2024 № 21-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 17.05.2024 № 24-2 (вводится в действие с 01.01.2024); с изменениями, внесенными решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 29.07.2024 № 27-2 (вводится в действие с 01.01.2024); с изменениями, внесенными решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 16.09.2024 № 30-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

5. Осы шешім 2024 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Меркі аудандық
мәслихатының төрағасы М. Көкрекбаев
Меркі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсанындағы №17-2 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Ақтоған ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 18.03.2024 № 21-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 17.05.2024 № 24-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 29.07.2024 № 27-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен); өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 16.09.2024 № 30-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3