О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2022 года №24-3 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 3 июля 2023 года № 5-2
Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата "О районном бюджете 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года №24-3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 843 087 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 133 128 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 672 959 тысяч тенге;
2) затраты – 8 216 343 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование–91 638 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 155 250 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 63 612 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Мойынқұм аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №24-3 "2023–2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 шілдедегі № 5-2 шешімі
Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №24-3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 843 087 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 133 128 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –15 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 672 959 мың теңге;
2) шығындар – 8 216 343 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 91 638 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 155 250 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 63 612 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета - -464 894 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 464 894 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 155 250 тысяч тенге;
погашение займов – 63 612 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 373 256 тысяч тенге."
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Маслихата
Мойынкумского района Н. Саурыков

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -464 894 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 464 894 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 155 250 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 63 612 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 373 256 мың теңге."
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Мойынқұм аудандық
маслихатының төрағасы Н. Саурыков

1224348
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
151785
005
Государственная адресная социальная помощь
151785
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
857692
002
Программа занятости
595489
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
37950
006
Оказание жилищной помощи
696
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
134472
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1656
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
16493
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
70936
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
214871
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
95029
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2000
021
Капитальные расходы государственного органа
1200
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
44494
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
55033
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
17115
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2531631
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
421995
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
385535
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
28020
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
8440
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2057534
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

1224348
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
151785
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
151785
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
857692
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
595489
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
37950
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
696
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
134472
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1656
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
16493
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
70936
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
214871
001
Жергілікті деңгейдехалық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95029
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1200
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
44494
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
55033
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
17115
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2531631
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
421995
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
385535
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
28020
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
8440
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2057534
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі