О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 26 декабря 2022 года №31-4 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 16 августа 2023 года № 7-4
Маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года №31-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов под №176997) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 7760335 тысяч тенге;
налоговые поступления - 3884354 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 16338 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 11267 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3848376 тысяч тенге;
2) затраты - 7771461 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 42702 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 113850 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 71148 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства -0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета --53828 тысяч тенге;

Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2022 жылдың 26 желтоқсандағы №31-4 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 тамыздағы № 7-4 шешімі
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 31-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176997 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 7760335 мың теңге;
салықтық түсімдер - 3884354 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -16338 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 11267 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3848376 мың теңге;
2) шығындар -7771461 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -42702 мың теңге;
бюджеттік кредиттер -113850 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -71148 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -53828 мың теңге;

11910
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
11910
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1451722
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
432952
005
Государственная адресная социальная помощь
432952
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
749480
002
Программа занятости
388595
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
65550
006
Оказание жилищной помощи
6000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
92417
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4099
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
90765
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
37360
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
64694
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
269290
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
68842
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2000
021
Капитальные расходы государственного органа
1350
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
95155
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
90003
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1868
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10072
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
262348
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
120370
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
50000
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
70370
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

11910
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
11910
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1451722
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
432952
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
432952
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
749480
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
388595
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
65550
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
92417
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4099
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
90765
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
37360
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
64694
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
269290
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68842
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1350
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
95155
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
90003
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1868
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10072
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
262348
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
120370
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
50000
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
70370
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

173304
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
164167
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
87143
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
35401
006
Капитальные расходы государственного органа
51742
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18516
010
Развитие объектов сельского хозяйства
18516
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
28958
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
24266
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2000
006
Землеустройство при установлении границ районов, городов районного значения, городов районного значения, поселков, поселков, сельских округов
2692
453
Отдел экономики и бюджетного планирование
29550
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
29550
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
86994
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
86994
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
54681
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
32063
015
Капитальные расходы государственного органа
250
12
Транспорт и коммуникации
547714
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
547466
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
86113
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
433701
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
27900
13
Прочие
1209794
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
51772
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"

173304
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
164167
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
87143
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35401
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
51742
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18516
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
18516
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастары бөлімі
28958
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24266
004
Ауданның облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кеңттердің, ауылдардың ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезеңінде жүргізілетін жерге орналастыру
2000
006
Ауданның облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кеңттердің, ауылдардың ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезеңінде жүргізілетін жерге орналастыру
2692
453
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29550
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
29550
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
86994
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
86994
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
54681
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
32063
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
250
12
Көлік және коммуникация
547714
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
547466
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
86113
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
433701
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
27900
13
Басқалар
1209794
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
51772
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту