О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата "О городском бюджете на 2023 - 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 240
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 4 апреля 2023 года № 16. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата "О городском бюджете на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 240 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 299 178 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 601 381 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 40 802 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 82 569 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 574 426 тысяч тенге;
2) затраты – 12 874 442 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 575 264 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 575 264 тысяч тенге тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 575 264 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Сәтбаев қалалық мәслихатының "2023 - 2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 240 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 4 сәуірдегі № 16 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 240 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 299 178 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 601 381 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 40 802 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 82 569 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 4 574 426 мың теңге;
2) шығындар – 12 874 442 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 575 264 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 1 575 264 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 575 264 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

556 456
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
63 208
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
63 208
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
322 753
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
232 753
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
90 000
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
73 690
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
73 690
467
Отдел строительства района (города областного значения)
34 889
040
Развитие объектов государственных органов
34 889
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
61 916
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
61 916
02
Оборона
45 293
1
Военные нужды
43 983
122
Аппарат акима района (города областного значения)
43 983
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
43 983
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1 310
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 310
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
580
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
730
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
46 000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
46 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
46 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 731 119
1
Социальное обеспечение
91 946
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
91 946
005
Государственная адресная социальная помощь

556 456
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
63 208
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 208
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
322 753
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
232 753
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
90 000
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
73 690
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 690
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
34 889
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
34 889
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
61 916
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 916
02
Қорғаныс
45 293
1
Әскери мұқтаждар
43 983
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
43 983
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
43 983
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1 310
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 310
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
580
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
730
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
46 000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
46 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46 000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
46 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 731 119
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
91 946
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
91 946
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек