Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Каражал
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 27 декабря 2023 года № 102. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 28 марта 2024 года № 150
Сноска. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 28.03.2024 № 150 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Каражал РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов городу Каражал согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата З.Оспанова
Приложение к решению
Каражалского городского маслихата
от 27 декабря 2023 года
№ 102
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Каражал
Наименование
Расчетная единица
Тенге (с учетом налога на добаленную стоимость)
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
в месяц с 1-го жителя

Қаражал қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 102 шешімі. Күші жойылды - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 150 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.03.2024 № 150 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабының 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 377 "Халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмугеарналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде № 24382 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаражал қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З.Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2027 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 102 шешіміне
қосымша
Қаражал қаласы бойнша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (Қосылған құн салығымен)
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын, айына