О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 38/234 "О бюджете поселков и сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 27 июня 2023 года № 4/20
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата "О бюджете поселков и сельских округов на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года под №38/234 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177420) следующие изменения:
1) пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет поселка Кызылжар на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 717 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 307 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 210 тысяч тенге;
2) затраты – 38 717 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 38/234 "2023-2025 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 4/20 шешімі
ШЕШТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №38/234 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177420 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар кентінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 717 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 307 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34 210 мың теңге;
2) шығындар – 38 717 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";

приложение 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Жанааркинского районного маслихата Ю.Бекқожин
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 27 июня 2023 года №4/20
Приложение 28 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 28 декабря 2022 год №38/234
Бюджет поселка Кызылжар на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

көрсетілген шешімнің 28 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихат төрағасы Ю.Бекқожин
2023 жылғы 27 маусымдағы №4/20
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
2022 жылғы 28 желтоқсандағы №38/234
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 28 қосымша
2023 жылға арналған Қызылжар кентінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер