Об отмене решения маслихата области Жетісу от 16 мая 2023 года № 3-22 "О правилах общего водопользования области Жетісу"
Решение маслихата области Жетісу от 11 сентября 2023 года № 8-49
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат области Жетісу РЕШИЛ:
1. Отменить решение маслихата области Жетісу "О правилах общего водопользования области Жетісу" от 16 мая 2023 года № 3-22 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 181904).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Г. Тойлыбаева

Жетісу облыстық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 3-22 "Жетісу облысының ортақ су пайдаланудың қағидалары туралы" шешімінің жойылуы туралы
Жетісу облыстық мәслихатының 2023 жылғы 11 қыркүйектегі № 8-49 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Жетісу облыстық маслихаты ШЕШТІ:
1. Жетісу облыстық мәслихатының "Жетісу облысының ортақ су пайдаланудың қағидалары туралы" 2023 жылғы 16 мамырдағы № 3-22 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 181904 болып тіркелген) шешімі жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың төрағасы Г. Тойлыбаева