О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 205 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 23 августа 2023 года № 8-51
Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 205 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176772) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 613 551 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 56 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 557 551 тысяча тенге;
2) затраты 615 537 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 986 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 986 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 986 тысяч тенге.".
"2. Утвердить бюджет Отенайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 1 095 503 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 72 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 1 023 503 тысячи тенге;
2) затраты 1 098 763 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 260 тысяч тенге;

Талдықорған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 205 "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 23 тамыздағы № 8-51 шешімі
Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 28желтоқсандағы № 205 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176772 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 613 551 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 56 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 557 551 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 615 537 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 986 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 986 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 986 мың теңге.".
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 095 503 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 72 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 1 023 503 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 1 098 763 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 260 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 260 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 260 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т.Ахажан

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 260 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 260 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т.Ахажан