О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 199 "О бюджете города Талдыкорган на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 15 ноября 2023 года № 11-67
Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджете города Талдыкорган на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 199 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 47 447 148 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 073 454 тысячи тенге;
неналоговые поступления 1 343 691 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 3 961 843 тысячи тенге;
поступления трансфертов 34 068 160 тысяч тенге;
2) затраты 46 555 998 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование (-) 623 291 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 55 875 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 679 166 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 1 514 441 тысяча тенге;

Талдықорған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 199 "Талдықорған қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 11-67 шешімі
Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 199 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 47 447 148 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 073 454 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 343 691 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3 961 843 мың теңге;
трансферттер түсімі 34 068 160 мың теңге;
2) шығындар 46 555 998 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу (-) 623 291 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 55 875 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 679 166 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 1 514 441 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета(-) 1 514 441 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 3 799 950 тысяч тенге;
погашение займов 6 765 474 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 451 083 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023года.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т. Ахажан

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) (-) 1 514 441 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 3 799 950 мың теңге;
қарыздарды өтеу 6 765 474 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 451 083 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т. Ахажан

218 292
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
218 292
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
559 283
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
198 100
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
194 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
4 100
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
361 183
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10 231
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
142 720
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
89 540
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
118 692
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
22 806 596
1
Жилищное хозяйство
15 007 852
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
48 262
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
48 262
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 706 156
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
8 037 109
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 669 047
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 268 541
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства
1 475 322
003
Капитальные расходы государственного органа
1 543
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
72 908
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
30 299
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
417 290
081
Кредитование на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
210 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
61 179
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
1 984 893
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

218 292
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
218 292
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
559 283
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
198 100
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрған үй сертификаттарын беру
194 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
4 100
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
361 183
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10 231
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
142 720
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
89 540
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
118 692
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
22 806 596
1
Тұрғын үй шаруашылығы
15 007 852
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
48 262
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
48 262
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 706 156
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
8 037 109
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 669 047
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 268 541
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
1 475 322
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 543
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
72 908
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
30 299
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
417 290
081
Кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
210 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61 179
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
1 984 893
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер